Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap kaveztam az egyik fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kaveztam az egyik fiu baratommal. Egy ido utan arra lettem figyelmes, hogy kivan a nadragbol (rovid) a nemi szerve. Miert csinalta?

Figyelt kérdés
Amikor szerintem meglatta, hogy eszrevettem meg jobban ugy ult velem szemben, hogy diszkreten lathato legyen. Mire veljem ezt a viselkedest??? 17csaj
2008. nov. 21. 13:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
éppen az is lehet, hogy eleve erekciója volt, és azért kukucsakált ki a fütykös. de mondjuk ha mondtad volna neki, hogy "kiklóg a faszod a gatyádból" akkor most tudnád hogy direkt volt, vagy csak véletlen
2008. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem erről csak a Jóbarátoknak azon része ugrik be, amikor Phoebe beállított egy sráccal, akinek történetesen ugyancsak hasonszőrű gikszerei akadtak. Amúgy picit kamu-aromájú a kérdés a rövidnaci miatt, vagy hogy eleinte felháborodva kérdezed, végül kiderül, hogy nagyon is imponált... na, de mindegy. Találkoztam már szánalmas flótásokkal, de akkor erre az emberre nem lehetne szavakat találni xDDD
2010. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!