Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan elégítsem ki a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a barátnőmet orálisan? Van ennek valami menete?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt kérdte hogy kényeztessem szájjal, és nekem ez lenne az első ilyen jellegű kielégítés! szal ennek van valami menete? Mindenképp jól szeretném csinálni mert naon örülne neki :) Előre is köszi a segítséget! (18/F)
2008. nov. 19. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat nyalogasd neki majd latod h mi jo neki mi nem es belejossz
2008. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ő irányítson téged. Már alapból izgató lehet ez a szituáció. De egyébként ilyen nagy szabályok nincsenek benne. Ne ess egyből neki, puszilgasd, nyalogasd a nagyajkakat. Az, hogy a csikló izgatását hogy élvezi, azt már csak tényleg ő tudja elmondani.
2008. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h ő se tudja, mi a jó neki, én pl nem is tudom, a párom mit csinál velem ott lenn, csak azt, hogy állati jó... De biztos, hogy bárhogy csinálod jó lesz, kivéve, ha túl erősen, mert akkor fájhat. Szóval csak lassan és bő nyállal! És ne ess neki egyből a "lényegnek", bár az csak puszta bőrfelület, de hastól lefelé minden nagyon csikis. Amúgy egyszer megkérdeztem barátom, h mit csinál, és ő a szájával széthúzza az ajkakat, aztán kicsit beszívja, és a nyelvét mozgatja. Kb ez a tuti, de minden más jól esik, rá fogsz jönni.
2008. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket! Úgy fogom tenni ahogy mondjátok

Mostmár magabiztosabb vagyok :)

Jót akarok barátnőmnek, ezért izgulok :)

2008. nov. 19. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jóóóó lesz az, ne parázz...! ;)

És az ujjadat is használhatod esetleg...

2008. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek máshogy jó, én szoktam mondani a páromnak hogy éppen akkor mire vágyom, mert még egyénen belülül is változnak az igények legalábbis én van amikor gyengédebben szeretem van amikor erősebben, attól függ milyen a hangulatom:) Minden a kommunikáción és a partneredre való odafigyelésen múlik. Ha szeretitek egymást akkor csak jó lehet:)
2008. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!