Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha szájjal csinálom a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szájjal csinálom a páromnak akkor is elmegy ha egy idö utén nem gyorsitom be a folyamatot?

Figyelt kérdés
mmint ugy értem hogy amikor az orgazmus felé közeledik nem kellgyorsabban, esetleg kézzel is rásegiteni? elég ha szép lasan érékien csinálom?akkor is el fog élvezni?(fiúk válaszát várom)
2008. nov. 19. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
még jó hogy
2008. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsi,de a még jo hogy meikre vonatkozik?:D
2008. nov. 19. 19:31
 3/6 A kérdező kommentje:
jha am nem csak hogy akkor elélvez e hanem ugy jobban esik neki ha lassan érzékiebben csinálom végig és nem gyorsitok be kézzel?
2008. nov. 19. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Szerintem meg próbálhatod, biztos baromi jó, de mi fiuk általába orgazmus előtt baromira bevadulunk, és nem bírjuk sokáig lassan csinálni. Persze most nem arra célzok hogy oké akkor 4 perc után jöhet amine jönnie kell, de ha már nagyon közel az orgazmus akkor nem bírjuk nem gyorsan. De tényleg 1 próbátmegér. Biztos nem fog kimenekülni a világból hogy ő ezt már nem bírja:P
2008. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vége közeledtével, gyorsabban és erősebben a jó, valamint a here simgatás. Az nekem nagyon bejön. És lehet kézzel is rásegíteni, akár mindkettővel. Igazi öröm, bódottá' :)


B.P.

2008. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem nem kell gyorsabban,ugyan ugy elmegy.Igaz srác függő,van aki gyorsaban szereti.

De ha lassabban csinálod annál jobb lesz neki.

2008. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!