Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az, hogy valakinek kiszívjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy valakinek kiszívják a nyakát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy naiv buta kérdés de nem tudom....és miért van hogy a barátnőmnek kiszívták és a szülei 1 csomó mindentől eltiltották?
2008. nov. 19. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az amikor valaki kicsit beleharap valaki nyakába és szívja. Szerintem smmi értelme és ronda utána a seb. Azért kapott bütetést, mert ez közönséges, hogy látható helyen mutogatja a "szerelmeskedés" következményeit. 12-15 éves romalányok szoktak így árkálni, mert azt hiszik menők.
2008. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt barátom rengetegszer csinálta ezt, és mindig garbóba járkáltam e miatt, (szerencsére tél volt) mert idegesített, h mindenkinek oda tévedt a szeme, és megjegyzéseket is tettek, pl "jó estéd lehetett", meg ilyenek. Amúgy jó érzés volt, csak a következménye zavaró. A mostani barátom nem csinálja ezt.
2008. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem tök gáz, pasi vagyok és egy "roma" lány nekem is kiszívta, mert azt akarta hogy a csajom otthagyjon.
2008. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Te meg hülye vagy hogy hagytad, nem is érdemel meg a párod.
2008. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Barátnőmnek is kiszívta az egyik kedves haverja, mert hogy ez milyen jó humornak tűnt...Apukája észrevette kapott is a fejére, elmondta, hogy ez anno a k*rváknak volt.Barátom is mindig kiakarta, de elmondtam neki 1× érhetően és azota eszébe se jut.
2008. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Na igen, nyakon elég feltűnőek a "szerelmi harapások". Van akinek már lila lesz egy erőteljesebb csóktól is a bőre. Megjegyzem, én nem vagyok se roma, se 12, mégis szoktam kiszívott nyakkal (egyébbel) létezni. Akit zavar, ne nézzen oda. Nem vagyok ká, semmi hasonló, de szeretem élvezni a szexualitásomat. Nem értem mi baj van ezzel, ha nem kéttenyérnyi fekete foltról van szó.
2008. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az uncsimnak a multkor 5 helyen volt kiszivva a nyaka es 18 eves.:)

Nekem is kivolt egyszer 3 helyen:)

Hjah es nem szeretkeztem senkivel:P

2008. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy hülye vagyok hogy hagytam, b+???

Nagyon fiatal voltam és én se vagyok fából, amúgymeg nem volt barátnőm csak azt mondtam neki hogy békénhagyjom de ez se használt. Amúgyis, nem tehetek róla hogy túl jól néztem ki akkoriban és mindenki engem akart.

2008. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!