Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy el a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy el a barátnőm ha a csiklóját izgatom?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm csiklóját újjal izgatom,orgazmus közeli állapotba kerül,szóval remeg,reszket,kapkodja a levegőt,vonaglik meg minden.De mégsem megy el,ha egy félóráig csinálom akkor egy fél óráig csak közel van hozzá.A mozdulatok folytonossága-ritmusa-erőssége nem változik.Teljesen el van lazulva nem figyel semmire csak hogy jó legyen.És mégsem megy el? Ilyenkor mit csinálok rosszul? (17/F)
2008. nov. 19. 16:16
 1/5 anonim válasza:
Talán ne csak az ujjadat használd...(29/N):-)
2008. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A mozdulatok folytonossága-ritmusa-erőssége nem változik."


szerintem ez a bibi. Ez egy hangszer, játszani kell rajta, nem nyüstölni. (31/F)

2008. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés értem,az elfelejtettem írni,mintahogy kitalálhattátok ez az első ilyen komolyságú kapcsim szóval,még kezdő vok:) Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2008. nov. 19. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet a gond, hogy nem változatos a technikád. Én pl. csak úgy tudok elmenni, ha a csúcs közelében gyorsít a tempón a barátom. Talán próbáld ki ezt. Jah és az orális játszadozás is hasznos lehet :)
2008. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A vegen erosebben csinald, sokkal erosebben! De fokozatosan!

Amugy meg nem a szadat kell segitsegul hasznalni az ujjaidhoz, hanem az ujjaidat a szadhoz :-)


S.

2009. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!