Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet-e szerintetek úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e szerintetek úgy leszokni bármilyen fétisről, hogy utána nem hogy nem kívánnád, de ha mégegyszer látsz hasonlót nem is izgatna fel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én magam sajnos nem tudom. Egy pszichológussal lenne jó konzultálnod, valószínűleg ő el tudja mondani, lehet-e egyáltalán, és ha lehet, valószínűleg ő fog tudni segíteni.
2008. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan,miért kéne valamilyen fétisről leszokni? :) Az ilyen szerepjáték, domina jelleg,lakk ruci stb, teljesen normális, és ha a párod is élvezi akkor a tökéletes, szerintem nem lehet róla leszokni
2008. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert vannak ennél sokkal dúrvább fétisek is mint pl: Pedofilitás, Kétnemüekhez (shemale) való vonzódás, kakisex (bocsi de nem találtam meg a betegség nevét), és még tucatnyi hasonló ami igencsak nem egézséges szerintem az embernek és maga az ember sem bánná szerintem ha le tudna róla szokni.
2008. nov. 19. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ne keverjük a fétist a betegséggel! A fétisnek nem feltétlenül kell valami "beteges" dolognak lennie. Az én párom pl. lábfetisiszta. Mondhatnám, hogy számára a láb a szexuális életének az egyik meghatározó alapköve. Tehát, ha megtetszik neki egy nő, aki úgy teljes egészében nagyon bejön neki, de a lábfeje nem szép, vagy legalábbis neki nem tetszik, akkor nincs szex. Nagyjából olyan, mintha a klasszikusokon kívül eggyel több nemi szervet látna a nőkön :) És ez nagyon izgató tudat, hidd el :) Mondjuk lehet, hogy valakinek már ez is beteges (persze csak addig, amíg ki nem próbálja :), de ne felejtsük el, ezzel még senkinek nem ártunk.


Namost. Azért én a pedofíliát nem tenném emellé. Sem a nekrofíliát (halottakkal....). Pisi-kakiszex... hááát... ez számomra is az "undorító" kategóriába tartozik, de még erre is azt mondom, akinek ez jó, az csinálja...

Aki pedig azt élvezi, hogy uralkodnak rajta/uralkodhat máson, és talál hozzá partnert, az is tegye; aki kétneműekkel szeretne kapcsolatot létesíteni, vagy azonos neműekkel, vagy egyszerre 6 partnerrel, az is... valljuk be, kívülállóként nekünk tökmindegy, ki mit tesz a hálószobában. Addig, amíg az a hálószobában, és minden fél beleegyezésével történik, és senkinek nem ártanak vele... Addig szerintem semmiről nem kell leszokni.


Az a nem mindegy, ha valaki gyerekekre izgul vagy arra, hogy nőket erőszakol meg, és ilyesmik.

De a kérdésre válaszolva nem, ezekről nem lehet leszokni szerintem (sem a fétisről, és szerintem sajnos a különféle "aberrációkról" sem...)

2008. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne leszokni bármiről is?
2009. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!