Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiaknak hogyan vonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak hogyan vonzóbb (szexuálisan) a női nemiszerv? /véleményeket várok/

Figyelt kérdés
pl.: ha nincs leszedve..de azért van egy kis alakja, v ha hozzá se nyúlnak, v a háromszöges, v a csík..v a teljes csupasz..stb
2008. nov. 19. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

De jó, hogy valaki végig lepontozta a társaságot, még jó, hogy mások jobban tudják, mint az adott ember, hogy az mit tart jónak.


Amúgy én is kopasz párti vagyok, vagyis legyen minél kevesebb a szőr rajta.


És az egyiptomiak is nem véletlen borotválkoztak az egész testükön (férfiak is). Higiénia egyenes arányban van a szőrzet csökkenésével.

2008. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Ja, régen pedig ugyanúgy volt pedofília, csak mondjuk akkor már hatalmas perverzség volt egy bokát megpillantani. Fotók meg nem nagyon voltak. Ja és mellesleg a prűdség akkora tetőfokra hágott anno, hogy szexuális bűntényeket be sem jelentették, nehogy szégyenbe kerüljön/kerüljön a család.

Pl: Lewis Carroll az Alice csodaországban szerzője is híres pedofil volt, de soha nem került bíróság elé, ugyanis egyszerűen inkább nem látták, mert az mekkora szégyen lett volna. Ja és neki vannak ilyen témájú, a mai napig fönnmaradt fotói.

2008. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

Vágd tarkopaszra,az a legjobb,de vigyázz,mert hamar borostásodik,és még fáj is.Aztán,ha egy pasi,aki rendelkezik némi szexuális kultúrával,mikor meglátja,majd megsimogatja,hogy:"Szevasz,kis Skinhead,nő már a hajad?!"De inkább beszéld meg a pasival.

Egyébként pedig minek ír ide választ az olyan,aki nem bírja a kritikát?!,nem én találtam ki a "kezeket",de ha már vannak,használom őket.No komment.

2008. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát sztem a ha egy pasi a csupaszt szereti egyáltalán nincs pedofil hajlama, a párom pl a formát szereti, de nemrég megkért h legyek inkább csupasz, és nem a pedofilság miatt hanem amiatt mert nem szereti ha szúrja, vagy csiklanozza az orrát...
2008. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha van is valami, az legyen karbantartva, valamilyen forma vagy ilyesmi. Amúgy nekem mindegy csak ne legyen őserdő tényleg!


Pepe.

2008. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

egyébként egyiptomban csak apapok szedtek ki minden de MINDEN szőrt magukból. még a szempillájukat is

am meg csupasz/csík

2008. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na,figyelj,elmondom,én mit tapasztaltam.Világéletemben borotvált voltam,mert nekem így kényelmesebb (minden szempontból,de leginkább ezért).Volt egy hosszútávú kapcsim,ahol a pasim kért meg,hogy ne az egészet vágjam le,hagyjak kis vékony csíkot (de csak,ha nekem is jó úgy!).Aztán volt egy rövidebb kapcsolatom,egy festőművésszel (ez komoly),ő elborzadt attól,hogy egy nő szőrtelen ott..Aztán lett egy roma pasim (gondoljon mindenki,amit akar,már most nem érdekel senki fikázása),aki szintén ellenezte,hogy epiláljam.Ők egyébként is haj-és szőr(!) mániásak.Ennyit a férfiak ízléséről!Mint az időjárás,olyan változó.
2008. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:)
2008. nov. 21. 20:46
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!