Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha kielégítem magam miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kielégítem magam miért van az, hogy sohase élvezek el?

Figyelt kérdés
Eddig soha sem sikerült,mindíg csak olyan mintha bepisilnék és abba hagyom.
2008. nov. 18. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
akkor nem elégítetted ki magad.
2008. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem ujjazod magad, ez esetben ha pisilned kell ne hagyd abba mert ez azt jelenti, hogy hamarosan jön az orgazmus.

Ha ez zavar akkor csiklód izgasd hátha úgy sikerülni fog.

2008. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
74%
különben meg marha egyszerű, ha zavar akkor előtte elmész klotyóra, kihugyozod magad, aztán ha még ez se elég akkor leterítesz valamit a feneked alá és azon csinálod, ha valami mégis jönne akkor ne legyen gond. Vagy parkettára ülsz, azt könnyebb feltörölni. A hüvelyi orgazmusnak már csak ilyen kellemetlen előjelei vannak...
2008. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!