Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan "szoktathanám" át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szoktathanám" át magam másfajta önkielégítésre?

Figyelt kérdés

Egy nem régi kérdésnél olvastam, ki hogyan szokta. Többen is takaróhoz, párnához, stb dörzsölik magukat régóta, így máshogyan nem is élvezik az masztit. Én is közéjük tartozom, így azt sem élvezem, ha a párom ujjaz vagy nyal, csak ha például bugyiban vagyok :( Hogy tudnék átszokni másfajta masztira, és hogy élvezzem az orál szexet+ujjazást?

18/lány


2008. nov. 18. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Én vagyok az egyik takarós! :D a kérdésedre sajnos én sem tudom a választ, szerintem sokáig kell próbálkozni mással, de hát ami jó, és gyorsan megvan,azt nehéz feladni és próbálkozni mással. Ami azt illeti, magát a simán ujjazást én sem élvezem, de ha közben nyalnak, és nagyon ügyes a pasi, akkor azt nagyon tudom. DE még sosem élveztem el orál közben....Nem tudom, hogy ez az én hibám e, vagy a pasié. Hüvelyi orgazmusom sem volt, bár már sokszor kerültem megközelítő állapotba!!

Sokan mondják azt is, hogy a hüvelyi orgazmus előtt, sokszor olyan érzésünk támad, mintha pisilnünk kellene...

Hát nálam ez nem így volt, viszont szokott olyan lenni, de akkor nem tudok másra koncentrálni, csak arra, hogy ezt most hagyjuk abba, mert tényleg bepisilek! :D

Engem az valahogy nem izgat...Nem hiszem, hogy a hüvelyi orgazmus csak ebből állna!

Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.

De a vibrit mindenféleképpen ajánlom, próbáld ki..

Nekem még nincsen,de tervbe van véve a beszerzése.

2008. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elmondtad a gondolataimat:) Orált én sem mondom, hogy nem élvezem (rosszul fogalmaztam), de elmenni nem tudok, pedig nem görcsölök rajta, csak élvezem. Vibrátorom van, csak ajánlani tudom, az az a dolog még amit élvezek!:))
2008. nov. 18. 19:01
 3/11 A kérdező kommentje:
És a hüvelyi orgazmus: szintén egy az egyben ugyanaz az érzés, de már én sem akarom hajhászni, jön az majd egyszer, ha akar.
2008. nov. 18. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beleszólni, mert fiú vagyok, de aztán a vibrátorral ugyan ez lehet majd a baj, ha az a cél hogy átszoktasd magad az orális szex élvezésére. Ugyanis a férfiak nem képesek vibrálni úgy mint a vibrátor, sem nyelvvel, sem ujjal! Esetleg ha dörmögünk miközben csináljuk, de az sem ugyan az... :D


Amúgy szerintem nem kell _teljesen_ átszoktatnod magad, ugyanis fantasztikus egy olyan lány, aki pl. farmeron keresztül is el tud menni :) Az is ugyan olyan tompa inger szerintem.


Kérdéseddel kapcs. még arra gondolok, hogy lehet, hogy a fiúnak kellene először sokkal lágyabban csinálnia.


Még egyszer bocsi, hogy beleszóltam, gondolom lányok válaszát vártad :)

2008. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!:) A vibrátorral kapcsolatban igazad lehet, de legalább szélesedik valamennyire ilyen téren a látóköröm:)) Egyébként a barátommal nincsen probléma, többféleképp próbáltunk már mindent, nagyon megértő, de eddig még nem vezetett eredményességhez:(
2008. nov. 18. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az a véleményem az önkielégítésről,hogy gyakran egy "pótszer" olyankor,ha nem kielégítő a szexuális élete valakinek,de egy kiegyensúlyozott kapcsolatban,ahol a partnerek kölcsönösen el tudják egymást kényeztetni,ott nincs igazán helye.De ez csak az én véleményem.Azért írom egyébként mindezeket,mert "gyakorlott masztizóknál" gyakori probléma,hogy magát az együttlétet nem élvezik,csak akkor,ha azok a pózok jönnek elő,amikre / ahogy "el szokott menni."Ez olyan szitu,mintha a partnerét használná a saját kielégítésére.Azt nem írom,hogy kihasználás,de közel áll a dologhoz.Normális esetben azért fekszünk le valakivel,mert érezni akarjuk,illetve élvezni vele EGYÜTT a szexet,nem pedig ÁLTALA.Van egy kis különbség a kettő között.Ha ezeken elgondolkodnál,talán arra is rájönnél,miért nem élvezed az ujjazást + orális szexet.Morbid talán amit javaslok,de:hanyagold a masztit egy ideig,mert - ha valami miatt egyedül maradsz a későbbikeben,az bármikor "kéznél lesz"- de egy barátot semmi nem pótol; ha a pásztorórák pont miattad hülnek ki,van rá esély,hogy elveszíted.
2008. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem egészen korrekt az utolsó válasz....masztizni nem csak akkor szoktak az emberek, ha nincs párjuk. Én akkor is szoktam ha van, mert a ritkán találkozunk, és pont rámjön, akkor nem fogok rá várni.

És a ffiak is ugyanúgy szoktak maszturbálni...

És azt is kétségbe vonnám, hogy a gyakorlott masztizók nem élvezik a szexet, csak azokban a pózokban, és hogy ez kihasználás lenne.

Én ugyanúgy élvezem a szexet, akármilyen pózban, bár elmenni csak a csikló izgatásával tudok ez tény!

De nem hiszem, hogy ez káros lenne.

2008. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: a legtöbb dologban nem értek egyet veled, alapvetően mégis úgy gondolom, hogy mondasz azért valamit.
2008. nov. 18. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Hol találom ezt a kérdést amikor megbeszéltétek h ki h szokta? Mert egyszer én is kérdeztem ilyet csak az enyémet töröltékXD

Előre is köszii

2008. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néhány gyakorlati tanács:hogy ne csak a csikló-orgazmust ismerd meg (ez a gyakoribb),próbáld ki a hüvelyi orgazmust úgy,hogy pl.izgatod a mellbimbóidat,de nem nyúlsz "alul" magadhoz.Ha az anális szextől félsz,próbáld ki otthon magadnak csinálva,később majd meglátod:élőben még jobb!
2008. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!