Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni két fiúval a párom benne is lenne, a barátjával, nem fog megromlani a kapcsolatuk utána?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is csináltunk sok évvel ezelőtt az akkori párommal, aki azóta a férjem. Igaz, ez még nagyon az elején volt, még nem nagyon voltunk szerelmesek egymásba.

Abban azonban mindketten egyetértünk, hogy most már ilyesmi nem férne bele.

Szóval kapcsolata válogatja.

2008. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazább kapcsolatotok lesz, a barátjával viszont szorosabb.
2008. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem, hogy ez már nem férne bele egy szorosabb kapcsolatba. Nekem semmiképp sem. Én sem érezném magam jól utána, a bnőm sem, szóval nem kell az. Csak azért, hogy az ember ezt is kipróbálja szerintem nem éri meg. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok...
2008. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok férfi,de én bizony senkit nem engednék közel a barátnőmhöz,ha kezdődő a kapcsolat,akkor azért,hiszen akkor még túl friss minden,a leányzó is meggondolhatja magát,így én magam biztos nem adnék esélyt rá,hogy másvalaki is megkörnyékezze (méghogy közös szex!!),ha tartósabb,régóta tartó,akkor meg értelemszerűen pontosan az érzelmi kötelék miatt.Ha ki akarnám próbálni a gruppent,inkább lazább kapcsolat,talán pont egy flört keretén belül kerítenék sort rá,de semmiképpen sem olyannal,aki iránt valamit is érzek.Bocs,de nekem ez a véleményem.
2008. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a ti KOMOLY kapcsolatotok! Az én párom, biztos nem viselné el, hogy más férfi simogasson, vagy bármi mást csináljon velem, miközben ő is jelen van. Te belemennél, hogy más csajt izgasson?Te nem lennél féltékeny?Főleg, ha vele jobban élvezné a dolgot?
2008. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha én akár csak megemlíteném a férjemnek, hogy más pasival szeretnék szexelni, szerintem ott helyben kitekerné a nyakam. És az sem érdekelné, hogy ő is ott lenne. szerintem egy komoly kapcsolatba nem fér bele, az hogy bármejikőtök mással dugjon. Én a gondolatától is írtózom, hogy valaki máshoz hozzáérjem a férjem, és ő is így van ezzel.
2008. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utána te is belemennél,hogy a barátod kipróbálja a szexet két lánnyal?Mi van akkor ha a srácoknak megtetszik a dolog és tovább csinálják csak nem veled.Te elutasítanád a barátod kérését és ő utána a fejedhez vágja,hogy bezzeg ő megengedte és kielégítette a te szexuális igényeidet te meg nem engeded az ő fantáziáját megvalósítani.Erre nem gondoltál?Pont egy baráttal?Hogy nézel utána a szemébe vagy mi van akkor ha mások is megtudják a baráti körötökből.Inkább egy szimpatikus idegent válasz.A barátod barátja nem fog tolakodni esetleg máskor is amikor kettesben vagytok?Nem fog zsarolni téged,titeket?Gondold meg mert a következmények nagyon veszélyesek egy baráttal.krisztianh01@gmail.com.Én benne lennék.
2008. nov. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Királylány!


Ne hallgass senkire! Erre kívűlről senki nem tud választ adni. Elötte! beszéljetek meg mindent - ki meddig mehet el, milyen jelekkel adjátok a másik tudtára eddig és ne tovább. Először Te és a párod, aztán hármasban.

Sok sikert, jó szórakozást.

2008. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,gondoltam hogy a nő társaim elítélnek a fiúk meg bíztatni fognak!Nem akarok semmit elkapkodni úgy hogy még gondolkozok!Nem jutottam előrébb!
2008. nov. 19. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ítélnének el a nőtársaid?Istenem,olyan prűdek az emberek,a férfiak meg,na,az meg a másik véglet.Gyakran még a nyílt perverziót is elnézik egy hímneműnek...
2008. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!