Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire sexys Rácz Zsófia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sexys Rácz Zsófia?

Figyelt kérdés

Ma láttam meg előszőr egy híroldalon és nagy belezúgtam :)


Nem vagyok egyedül ? [link]



2019. dec. 4. 15:02
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
84%
Nem néz ki rosszul. Gondom valamelyik fideszes ****kalap már le is tesztelte. Gondom jól teljesített, ha még törvényt is módosítottak miatta.
2020. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
83%

Én is épp ezt akartam írni. Én munkásosztálybeli családból jövök, és keményen tanultam éveken keresztül, hogy egyáltalán vigyem valamire.


Ez meg megkúratja magát valamelyik népnyúzó horthystával és törvényt módosítanak miatta. Megáll az ész. Az a szégyen, amit ez a csaj jelent, egy az egyben leírja az ország állapotát közerkölcsök terén.

2020. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Clay Morrow ***** válasza:
90%
Nem rossz nő.
2020. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem szép, és jól néz ki. Aki még nekem bejön a politikai vonalról, az Demeter Márta.
2020. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
77%
Leírnám róla a véleményem, de félek nehogy lenyomozzanak és bevigyenek!
2020. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
68%
Mikor az egész ország megismerte, én is utána néztem, és akkor nagyon megtetszett valamiért. Nekem tetszenek az ilyen lányok, nem az a tipikus szexi, bombázó csaj, de mégis van benne valami nagyon egyedi, karakteres, vonzó, nem tudom megmagyarázni. Mégsem szeretném barátnőnek, mert az ilyen lányok nagyon magabiztosak, irányítóak, és én az ilyet nem szeretem. Persze nem lenne rossz egy ennyire befolyásos feleség, aki amúgy nagyon szép is.
2020. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
81%
Így szerepelve nyilván igyekszik mindenki a jó oldalát mutatni! Az másik kérdés, hogy kettesben a pasijával már hogy viselkedik!
2020. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
74%

Nem rossz nő, de nem az esetem.

biszex lány.

2020. jún. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
89%
Annyira nem nagy durranás, 1-2 patront azért megérne...
2020. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
honnan veszed hogy bisex?
2020. júl. 16. 16:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!