Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a hüvelyi orgazmus?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a hüvelyi orgazmus? Milyen érzés és mik a jelei? Melyik pózban érhető el leginkább?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 08:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Szia! van egy oktató jellegű film, a címe : A gyönyör iskolája. Szerintem sokak számára hasznos lehet, és sok igazságot és jó tippeket mondanak el, mutatnak be. A netről letölthető...
2008. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan honnan tölthető le? Megírnád a linket? Én nem találtam.
2008. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Milyen? gyenge összerándulástól elsöprő, többször felcsapoó gyönyörhullámokig terjed, mely után fél óráig csak sztondultan fekszem.

Milyen érzés? kellemestől olyan eksztatikus, hogy sikítanod kell.

Jelei: elönti az altestedet a forróság, és olyan érzésed van, mintha valami "alagútban" lennél, és ha drasztiksu dolog nem történik, a párod nem változtat a mozgásán, stb. akkor érzed, hogy "jön, jön, jön" és aztán "robban", majd "hullámzik" egy darabig. Nekem ilyesmi. HA erős, akkor nem csak az altestedben, hanem az egész testedben, netán lelkedben érzed. :)

Kedvező pózok: egyénfüggő. Nekem: ha ügyes, érzékletes a pasi, akkor misszionárius, továbbá én felül, de nem lovagolva, hanem ráfekve a pasira. Bejött még a szemből a pasi ölébe ülök póz is.

2008. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Én megtaláltam:

Innen:

[link]


vagy:

*****


de az mp3portálos linken segítség is van, hogy le is tudd játszani!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
94%
Én egy olyan oldalról töltöttem ahol regizni kell. [link] , ha más tud esetleg olyat, ami nem sms küldős tehát nem fizetős, akkor inkább azzal próbálkozz, bár ennyi pénzért rengeteg mindent tudsz letölteni. A film 51 perces, és azt hiszem 4párt mutat be, plusz különböző témákban kérdezi meg a járókelő - többnyire párokat... Remélem tudtam segíteni.
2008. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak nagyon vastag,nagyon hosszú faroknál éli át az ember,nekem legalábbis még nem volt benne részem...:(
2008. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
93%

Van valami abban, amikor azt mondják hogy Nem a méret a lényeg. . . Csak az illetőnek jól kell használnia a szerszámát. De attól nem vagy sem több sem kevesebb hogy milyen orgazmusod van, ha jól érzed magad a pároddal.

Ahány nő, annyi hüvely, mindegyik más-más, valószínűleg ennek tulajdonítható, hogy ki milyen formában éri el az orgazmust. A hüvely falának idegződése játszik nagy szerepet. Ha úgy helyezkednek el, hogy nehezen lehet ezeket az idegvégződéseket stimulálni, akkor sajnos csak a csiklóorgazmus marad, ami szintén jó tud lenni...

2008. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Azért van némi jelentősége a MÉRETNEK.Sztem.Szerencséjük van a rövid,szűk hüvelyű nőknek,nekik a paraméterek nem számítanak,mert fizikailag nagyobb az esélye az orgazmusuknak,mint azoknak pl. akiknek igen hosszú a hüvelyük,partnerük nemi szerve pedig enyhén szólva rövidebb.Vagy akiknek példul szülés után úgymond kitágult - szóval tőlünk független okok miatt..

:)

2008. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
76%
Persze kellő ügyességgel és tapasztalattal a nők is tudnak segíteni azon hogy szűkebb legyen a hüvelyük az aktus során.
2008. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
És hogyan?
2008. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!