Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a fogamzásgátló (novynette) miatt nem jutok el a csúcsig?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szedem a tablettát, eddig nem volt gond, de az utóbbi időben a barátom, hiába próbálja ujjal, nyelvvel is, nem tud eljuttatni az orgazmusig...hol lehet a hiba?
2008. nov. 17. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam is volt hasonló mikor fogamzásgátlót szedtem. Nem is kívántam a szexet, vagy ha rá is vettem magam, akkor sokáig tartott míg élvezi tudtam, sokat rontott a dolgon. Abbahagytam azóta minden ok, nem szedném ha kényszerítenének se...

2008. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia...hát én kivánni kivánom a szexet, csak az orgazmus nem akar jönni...remélem rendeződik a dolog. s a tabletta szedését se szeretném egyelőre abbahagyni....
2008. nov. 17. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
kizárt, hogy a tabletta okoz ilyen gondokat neked, ezért felesleges abbahagynod a szedést. Gondolj bele, a világon nagyon sok nő szed fogamzásgátlót. Egyik sem panaszkodik ilyen ügyben. Semmi ilyen hatása nincs, ez 100%...De ha kétségeid vannak kérdezz meg egy orvost.
2008. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

KedveS Kérdező!


Sajnos a hormonális fogamzásgátlók ritka, de ismert mellékhatása, hogy csökkenthetik a nemi vágyat. Ha eddig volt orgazmusod (akár csikló, akár hüvelyi típusú is vagy), s most, a gyógyszer szedése óta nincs, mindenképpen lehetséges ok a gyógyszer, ha más problémák (lelki gondokra gondolok!) kizárhatók.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.... Lelkiokokat kizárhatom, úgyhogy marad a tabletta. De remélem hogyha nem is hagyom abba a tabletta szedését, mert nem szeretném, javul a dolog...
2008. nov. 18. 20:00
 6/8 anonim válasza:

én már 5 hónapja szedek fogamzásgátlót (novynette) de azóta még egyszer sem volt orgazmusom (semmilyen típusú)

:(.

ha megtudnál valami ´okosat´ létszi írd meg

Elore is koszonom

2008. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem! 1 éve szedek fogamzásgátlót és ezalatt az idő alatt éltem át életem első orgazmusát (hüvelyi) és azóta is mindíg.
2008. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat! hát eltérnek a vélemények...majd meglátom hogy alakul a dolog, remélem pozitiv irányba :)
2008. nov. 20. 20:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!