Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Komolyan nincs nagy különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nincs nagy különbség a szeretkezés és az ujjazás között?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
sztem a dugásra és az ujjazásra gondoltál, azért van mert ujjakkal nem lehet azt a formát felvenni, főleg fiúnak úgy nem jó, mármint érted... a szeretkezés összetett és az előjátéktól kezdve minden benne van
2008. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hol olvastad? Badarság! Már hogy ne lenne? A párodnak meg végképp nem mindegy, hogy az ujját, vagy a péniszét dugdossa beléd. És neked is más élvezetet ad!
2008. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem a dugásra gondoltam, hanem a szeretkezésre. Ha két ember szereti egymást...

Sok helyen olvastam már, hogy általában a lányok túl sokat várnak ettől az egésztől és sokszor csalódnak, mert nincs túl nagy különbség az ujjazás vagy kézzel való kielégítés és a szeretkezés között. Még szűz vagyok, de már nagyon kívánom a barátomat....viszont amiket olvastam, nos elég illúzióromboló, lehet tényleg sokat várok a szeretkezéstől....

2008. nov. 17. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél van ez így, ne dőlj be ennek. Ne úgy kezd hozzá hogy "biztos nem lesz jó", meg hogy fájni fog. Elég érettnek érzed magad a szexhez? (nem piszkálódásból)
2008. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez emberfüggő!

én pl nagyon szeretem ha a párom bennem van, [főleg amikor első körben beteszi:)] de az ujjazást valahogy nem bírom, az sokszor szokott számomra kellemetlen érzés lenni, pedig nem ő a béna, eddig egyik fickómnál sem jött be.

2008. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen más, már maga a tudat is, hogy a párod pénisze van benned. Azt nem pótolja semmi sem.

Petranova

2008. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem pl az ujjazás egyltalán nem volt jó...de a szex nagyon jó:Dahogy összesimulunk és csókolozunk közben és látom az arcán hogy mennyire élvezi hogy bennem van:)ninsc annál jobb dolog:)de az első hát kicsit fájt meg féltem..ilyesmi ,ugyh az első inkább lelki dolog volt, mint sexuális..vagyis azonnal elszállt a nagy felizgulás..de attól még jó érzés volt hogy végre teljesen egymásé lehettünk

2008. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem lenne különbség, gondolod, hogy enyi ember élne nemi életet. Mivel még nem szeretkeztél senkivel, nem is tudod összehasonlítani ezt a két dolgot. Egy dugás, az dugás. De ha két ember igazán szereti egymást, fantasztikus élmény lesz. nyugi!!Nem tudom hány éves vagy, de ha nagyon fital 16-17 alatti, akkor még ráérsz ezt kitapasztalni, szerintem.
2008. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De van!!!! Hajjaj, de még mennyi.

Én például sima ujjazástól el sem tudok menni, nem is tetszik; csak akkor, ha a barátom egyidejűleg nyalja a csiklómat, és úgy dugja be az ujját. A szeretkezéstől viszont el tudok menni. Azért erősebb inger egy ügyesen használt farok, mint egy ügyetlenül használt ujj :)

2008. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem sem ugyanaz. mar abbol a szemszogbol is nezve hogy a penisze a partnerednek joval nagyobb az ujjanal. szerintem ne felj bisztos jo lesz az ujjazas elojateknak idealis. es ha tenleg szereted akkor nincs hogy csalodj mert akkor a puszta erintesetol es kiver a viz;)
2008. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!