Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor csókolózok a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor csókolózok a barátommal vagy ő simogat már akkor benedvesedek. Alig várom, hogy belém hatoljon, de amikor szeretkezünk akkor meg nem élvezem. Nagyon zavar. Mért van ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. nem figyel rád eléggé.

2. lehet, hogy nem jó a pozitura.


1. mivel előjátékot emlegetsz, nem biztos, hogy a figyelem a baj.

2. beszélj a pároddal, hogy te nem élvezed a sexet.


amit magadtól megtethetsz, hogy helyezkedsz egy kicsit, mert lehet, hogy a testhelyzet változásával egy olyan pontot fog maszirozni a péniszével, ami neked jólesik.

Onnantol tudni fogod, hogy nem veled van a baj, hanem szimplán csak nem izgat a dolog.


tudom létezik hüvelyi orgazmus is, de én amondó vagyok, hogy a "bejárat" fölötti csikló rész érzékenyebb, tehát ha ugy próbálnál elhelyezkedni, hogy a párod picit fentebbről gyakoroljon nyomást, akkor lehet, hogy ez segitene neked is élvezni a dolgot.

2008. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, de tudok ajánlani egy jó módszert: Abban a pózban, ahogy épp nagyon benedvesedtél (mi pl. imádjuk úgy, ha a hasamon fekszem:)) hatoljon beléd, óvatosan, előszőr szinte alig mozogva, közben izgasson mindenfelé és csak szép fokozatosan kezdjen "löködni"' :)
2008. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha engem is elkap a hév, és mondjuk hirtelen nekiugrok, mert ugyanezt érzem, h kívánom, de utána mégsem akarom. Olyankor megpróbálom lelassítani a tempót, és a vadulás helyett inkább szépen lassan, finoman kezdeni bele...
2008. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat! Tud róla a barátom, hogy nekem nem jó. Próbáltuk,hogy én legyek alul, majd hogy felül,de sehogy sem jó.
2008. nov. 17. 17:43
 5/5 anonim válasza:

szia!

ugyanebben a cipőben járok. Imádjuk egymást a párommal és én is iszonyatosan benedvesedek de ahogy belém hatol nem hogy nem élvezem még néha fáj is. Mi is kipróbáltunk már 1000 féle dolgot alul felül oldalt mindenhogy de nem megy. Próbálkozunk folyamatosan, viszont volt egy póz, amiben már kicsit élveztem, de még nem sikerült elmennem és nem is mindig jó, de neked hátha mérföldkő. szvl: te háton, a párod rajtad és a két lábadat a nyakába rakod. itt variálhatod hogy összébb szorítod-e a lábad vagy széjjelebb nyitod. próbáljátok ki

sok sikert

2010. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!