Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg nem a méret a lényeg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Eddig csak egy férfival volt szexuális kapcsolatom, így nincs összeasonlítási alapom. Sokat hallottam már a mondást, de ezt végül is ki mondja: a pasik, vagy a nők? És miért? Ahogy én el tudom képzelni, egy (nyilván nem abnormális méretű) nagyobb szerszámot jobban lehet "érezni" odabent, így gondolom jobb is. Vagy nem így van? Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi, de persze írhatnak pasik is.
2008. nov. 16. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A nő hüvely méretétől is függ mekkora neki az ideális pénisz méret.
2008. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
nem csak az a lenyeg lehet egy kicsi is nagyon jo nem muszaly a gyomrodig felmenyen:Ppersze a huvely meretetol is fugg meg hogy te milyet szeretel vastagabbat hoszabbat ezt csak te tudod::)
2008. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

nincs nagy tapasztalatom a témában, de nem akarok összefutni olyan hatalmas méretű pasassal, mint akiket az erotikus filmekben látni szokás.

mellesleg egyéni véleményem az, hogy engem a párom a pénisze nélkül is kielégitett már nem egyszer, így a véleményem a "nem a méret a lényeg" álláspontot gyarapitja.


amugy én is kiváncsi vagyok, hogy nem e a kisebbségi komplexusos hapsik mondják e ezt. :)

(ha igen megnyugtatom őket, hogy amig tudják mire való a nyelvük addig nincs gond) XD

2008. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez azért jó, eddig senkinek sincs tapasztalata, de azért írtok :D

Mondjuk én sem tudok írni, mert én meg a farok másik oldalán állok :P

De már az enyémre mondták, hogy túl nagy, de volt már akitől azt hallottam, hogy hú de jó h ilyen nagy...

2008. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

a nincs sok tapasztalatom azt jelenti, hogy nem fekszem le fűvel fával...

nem pedig azt, hogy 30 éves szűzleány vagyok aki faszt csak a tévében látott...

már bocs a vulgáris kifejezésért...

Az hogy pasi vagy azt jelenti tusoltál már férfi zuhanyzóban és sloziban is pisáltál... ilyenkor ugye elővillan egy egy farok...

Tudom "nem nézted" (ugyan ki vallaná be, hogy ránézett egy másik férfi farkára...)


szóval a tapasztalatom, mint irtam kettővel fentebbis... :)

nem az a lényeg hogy mekkora, hanem, hogy mit teszel.

2008. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Valóban igaz,hogy a lényeg,hogy a tulaja hogyan bánik vele,és persze a nyelvével is,de én azt mondanám,hogy a"hú de jó,hogy ilyen nagy"a jó.

Szerintem is a hüvelymérettől nagyban függ,hogy kinek mi a jó.Nekem szülés után a kicsit nagyobb,vagy legalábbis vastagabb jön(ne) be.

2008. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Azért számít a méret!!!

Sok kapcsolatom volt ami normálisnak mondható,de amint beleakadtam egy kicsibe az nem működött.

Lehet egy nőt előtte is kielégíteni orálisan,kézzel stb...de én az a típus vagyok aki az utánna lévő aktust is szeretné érezni és élvezni,nem pedig a plafont nézni.

Egy darabig bemagyaráztam,hogy működhet,nem lényeg,de minek hazudjak?A jó szex elmaradhatatlan kelléke a stabil párkapcsolatnak.Hála az égnek én megtaláltam a középutat.:-)

2008. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
osztom a velemenyt. huvely meretetol fugg. nekem sok pasim volt, de mar vagy 3 olyan akivel azert szakitottam, habar jo fejek voltak, mert tul nagy volt a farkuk es fajt. mit volt mit tenni? a szexet elvezni kell es csinalni sokat sokat. es van baratnom akinek kimondottan a nagy jon be. szoval csajtol fugg.
2008. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akinek kis farka van akkor az halálra van itélve igaz? lol
2009. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A f#sz használati útmutatója:


A f#szt az Isten eleinte csak megtermetette, hogy a férfi ne hugyozza össze magát mert akkoriban még primitív volt és nem létezett wc.

Később rájött, hogy kéne valami amibe beleteheti, és valami hasznát is vehesse, ezért megteremtette a puncit, Évát.


Mivel Isten látta h nem áll keményen és csak lekonyult, és így nem megy bele Éva puncijába így létre hozta az erekciót, és a megkeményedését.


Kitalálta, hogy ha feláll azért konyuljon is néha le, mert nem jó ha mindig áll mert nehéz úgy a pisilés.


Majd rájött Ádámka a f#sz, hogy ha csak bedugja nem történik semmi, és egy helyben állnak, majd tólta beljebb és visszább, rájött hogy ez a puncinak azaz Évának is tetszik.


Majd gondolkodott mire lehetne még jó??????,

Rákötött egy madzagot h azzal majd horgászni is tud..hát eléggé fájt neki mikor ráharapott egy 100kg os harcsa, és meghúzta.

Rájött h erre nem jó.


Így rájött h 2 dologra lehet használni, dugásra és kiüríteni a vizeletét!

2016. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!