Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal nagyon jó a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nagyon jó a szex de miért nem tudok közben elmenni?

Figyelt kérdés
A barátommal baromi jó a szex de sajnos nincs hüvelyi orgazmusom,csak csikló.Szeretek vele szeretkezni sokszor van olyan érzésem/ingerem,hogy mindjárt elmegyek,de semmi :( Megbízok a barátomban,jó az összhang köztünk. Cikinek érzem,hogy ő megtesz mindent,hogy el tudjak menni de eddig még nem sikerült.Ez mitől lehet?Sok stressz,régebbi szexuális"sérelmek". Válaszaitokat előre is köszönöm.
2008. nov. 16. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond!

Mennyi ideje vagytok együtt? Ö neked az első?

Mert a nőknek ezt bizony tanulni kell... ne stresszelj rajta (főleg, ha van is néha orgazmusod, vagy a közelében jársz), és ne várj semmit az adott szeretkezéstől. Nagyon jó, ha megbízhatsz benne. Engedd el magad, és akkor élvezni is fogod - egyre jobban!

2008. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
9 és fél hónapja vagyunk együtt.
2008. nov. 16. 21:46
 3/11 A kérdező kommentje:
jah...és nem ő nekem az első :( sajnos
2008. nov. 16. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet,velem is ez volt szex közben majdnem egy évig!De aztán megoldódott:)Az irásodból kivettem,hogy az elöző barátoddal nem volt olyan jó,és bánod is,hogy vele történt meg!Ez is egy probléma lehet amint irtad korábbi sérelmek!

Biztos,hogy szex közben kikapcsolodsz?mert velem ez volt a fő probléma..hogy hiába volt jó nem tudtam nem arra gondolni,hogy jajj menjek el,vagy ha nem fogok megint csalódott lesz..szóval lelkileg erőltetem a dolgot,és túlságosan is erre koncentráltam és ez zavart be.Amint csak úgy hagytam, és nem arra figyeltem,hogy elélvezzek hanem csak élveztem apillanatot sikerült:)Ez jó ideig tartott,de utána többé nem volt ilyen gondom:)

2008. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,hogy sikerült neked. Igen szoktam görcsölni azon,hogy sikerüljön,mert énis és a barátom is csalódott lesz de főleg ő,mert azt hiszi,hogy nem jó. de ha nem lenne jó,nem feküdnék le vele :)
2008. nov. 16. 22:56
 6/11 anonim válasza:
37%
Azért nincs orgazmusod,mert valójában nem jó a sex vele!Ezt ideje beismerned magadnak!Sex közben fantáziálj valamilyen helyzetről ami felizgat.Sosem fogja megtudni!És ne írjátok,hogy a bizalom a legfontosabb,ja meg a gyertyafény.Mert az orgazmus a legfontosabb a sexben!Vagy ti nem azért csináljátok?
2008. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát ezt elég rosszul gondolod mi az,hogy a legfontosabb az orgazmus?Magyarul annyi a lényeg ,h elmenj aztán hello?!
2008. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
82%
Hogy ti milyen álszentek vagytok!Kipontoztatok,mert őszintén írtam.Hát nem azért írta a kislány a kérdést mert Neki is fontos lenne az orgazmus?Vagy csináljon mindent úgy ahogy eddig,és örüljön akkor is ha a pasija besokal mert mellette csak azt érzi,hogy valamit nem jól csinál?
2008. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Ja és tanácsot nemigen adtatok Neki,csak együttérzést,azzal meg nem sokra megy a sexben!
2008. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát kislánynak nemigazán mondnaám magam,ugyanis 20 éves vagyok.
2008. nov. 17. 19:00
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!