Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az a spriccelős orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a spriccelős orgazmus?

Figyelt kérdés
29 éves nő.
2008. nov. 16. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
mikor a nőnek is magömlése van orgazmuskor, ez leggyakrabban a g pont izgatása után jön, de nem mindenkinél
2008. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
2008. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2008. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a spriccelős orgazmus? jó. 18 éves lány.
2008. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátaim :

Minden lány képes rá

Én egyszer pont egy ilyen videót néztem és aznap mikor pöckölgettem barátnőmet olyan balatont kreált alám hogy csak néztem

és kérdeztem hogy ez ??

azt mondta hogy szerinte mindenki megtudja ő pl nem merte ennyi az oka

És nem pisi hanem valami vízszerű anyag

Nem büdös és nem rosszízű

2011. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó, hogy rátaláltam erre a kérdésre. :)

Három alkalommal csináltam a barátnőmnek és minden alkalommal sikerült spriccelésre késztetnem.

Az utolsó alakalommal szinte elázott a lepedő. :) Neki is nagyon tetszik a technika, úgy hogy fogjuk még gyakorolni!

2011. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!