Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés közben mindig az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben mindig az aktuális partneretekre gondoltok?

Figyelt kérdés

Szeretem a férjemet, azonban a szex mégsem olyan, mint az elején volt.

Legtöbbször mikor szeretkezünk a gondolataim elkalandoznak, más férfiakra vagy nőkre gondolok (izgi szexre, amiket az életben nem mernék bevállalni), általában így tudom elérni az orgazmust is.

Hogyan tudnám elérni, hogy az amit csinálunk, számomra is élvezetes legyen, és teljes mértékben ő általa érjem el az orgazmust? Van valami vágykeltő nőknek?


2008. nov. 16. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez mennyire probléma, én akármennyire is szerelmes vagyok azért elkalandoznak a gondolataim szintén ilyen "soha be nem válallnám, de attól még izgató" dolgok irányába. Szerintem ne görcsölj ezen. Egyébként próbálj visszagondolni, mit tartasz a legizgatóbbnak a férjeden, vagy, hogy ő mire vágyhat:)
2008. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se görcsölj ezen. Nincs ezzel semmi baj. Amíg megmarad gondolati síkon. De mi volna esetleg, ha azokat a helyzeteket mégiscsak megvalósítanátok a férjeddel?
2008. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szex közben mindig a férjemre koncentrálok. Persze amikor mondjuk egyedül vagyok és elkalandozok akkor nálam is megvan a más pasi vagy éppen a nő, de amikor szeretkezünk nekem csak a párom létezik.
2008. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, Aranyosak vagytok!

A második válaszolónak: háááát azok a ki nem próbált dolgok nekem eléggé extrémnek tűnnek :), valószínűleg csak a képzeletemben tartom izgatónak, a valóságban tényleg nem próbálnám ki (némelyik részét). :)

Még egyszer köszi Nektek, hogy nem szóltatok le, és hogy megértettetek!

2008. nov. 17. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
az már rég szar ha szex közben gondolkozol....
2008. nov. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
en is mas dolgokra gondoltam orok eletemben es barmelyik pasimmal, most is szerelmes vagyok, de amugy is masra gondolok. a helyzet az, h en azokat az izgi dolgokat ki is probaltam, mert en is azon gondolkodtam, h vajon ez oke? de tod mi a poen? pl: azon fantazialsz szex kozben h 2 pasival csinald es a masik most hatulrol analisan beteszi... de ha ez tenyleg megtortenik? na, hat velem megtortent es amugy is valahogy, h is mondjam, amugy is kell en azt gondoljam is. ez eleg fura. es ez igy van a tobbivel is. szoval ha kiprobalod sem fog megvaltozni a szitu.vegulis amugy is az egesz az agyban zajlik. ezert lehet a komoly meditativ szemelyeknek, az orgazmust befolyasolni, az intenzitasat, etc..
2008. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!