Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik szeretik, ha tág a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik, ha tág a hüvely?

Figyelt kérdés
1 hete vesztettem el a szüzességemet, tegnap szeretkeztem a párommal másodszorra.És hát annyira kitágultam, hogy már nem is éreztem, hogy bennem van.Ezáltal nem élveztem annyira a szexet, de ami még jobban aggaszt vajon ő így is élvezi, mert azt tudom szeretik, ha szűk, de akkor a tágat nem?(Nem a méret miatt nem éreztem meg, mert elég naggyal büszkélkedhet.)
2008. nov. 16. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2008. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok olyan pózt találni,ahol érzed!Nekem is van olyan ismerősöm,aki ha felül van,semmit nem érez!Emellett nagyon jó hatású az intimtorna!
2008. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez úgy működik, hogy először kitágul (minél jobban, annál jobb) - majd, ha a fiú már benn van, akkor az alsó harmada összehúzódik akkorára, hogy pont jó legyen.

Be fog ez neked is állni majd, ne félj. Addig pedig gyakoroljatok csak, nyugodtan. Örülj neki, hogy neked már most jobban megy, mint a legtöbb lánynak elsőre.

2008. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Intimtorna megoldaná a problémát.
2008. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is próbáld az intimtornát, egy szextől még nem tágulhatsz ki ennyire, sokan még a szülés után sem. És amúgy igen, általában a szűket szeretik, de hát relatív hogy mi a szűk.
2008. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2008. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Erre szokták azt mondani,hogy nem a nő tág,hanem a pasi túl kicsi:)
2008. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ez teljesen normális. Ilyen esetekben próbáljatok ki más pózokat, ahol pl össze van csukva a lábad, kis idő múlva vissza fog szűkülni, amúgy ez azért van mert nagyon élvezted vagy sokszor elmentél és ahogy írtad a barátodnak nem kicsi van. Idővel ha odafigyelsz erre és megtanulod szabályozni a tested akkor könnyen tudod ezt kontrollálni.
2008. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:D
2008. nov. 17. 18:36
 10/10 anonim válasza:
Felettem 2-nek: azért, mert neked akkora a pitschád, mint egy vemhes lónak, még nem kell a pasikat lehúzni. Ribanc.
2011. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!