Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg sokáig várok azzal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokáig várok azzal, hogy lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Picit több, mint 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő 24 éves. Természetesen neki már volt szexuális kapcsolata, nekem még nem. Már az elején tudta, hogy szűz lánnyal van dolga és azt is, hogy nem fogok lefeküdni vele már a 2. héten. Meg is értette, azt mondta akkor fekszem le vele, amikor már készen állok rá. A barátnőmmel beszéltünk erről a dologról és neki az a véleménye, hogy Ő már biztosan nagyon nagyon akarná és sokáig húzom ezt a dolgot. Mivel beszéltünk róla a barátommal , így tényleg tudom, hogy Ő nagyon kíván, lehet hogy tényleg sokáig húzom már?
2008. nov. 16. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 13 éves vagy, akkor még nem sok az a 4 hónap.

Egyébként meg tényleg türelmes a barátod.

2008. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok....
2008. nov. 16. 08:41
 3/6 anonim válasza:
100%
Csak akkor feküdj le vele ha már készen állsz rá. És ha igazán szeret megért téged.
2008. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17 évesen még 6 vagy akár 10 hónap sem sok.

Szervezzetek sok közös programot, és ismerjétek meg egymást kívülről-belülről - és sok élethelyzetben is.

És a szeretkezésen kívül is annyiféleképpen lehet még kedveskedni...

2008. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én majdnem 22 voltam mikor lefeküdtem az akkori barátommal, aki fél évet várt rám. az összes többi pasi megunta a várakozást 1 hónap után:-(

Csak akkor feküdj le vele, ha tényleg késznek érzed magad. Egy idő után persze el lehet kezdeni pettingelni, és az már neki is jó lesz, meg persze neked is. mi is a szex előtt 2-3hónappal kezdtük el.

2008. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én is kb ilyen idősen jöttem össze a barátommal , aki másfél évet várt rám...szóval a 4 hónap egyáltalán nem sok!!!

2008. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!