Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha masztizo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha masztizok, és arra gondolok mondjuk aki iránt érzek valamit, úgymond zavarba jövök, és elmegy az izgalom?

Figyelt kérdés
Ha viszont csak úgy csinálom,vagy egy idegennel képzelem,úgy tök jó. És félek hogy ha lefeküdnék azzal akit szeretek, ez történne.. Miért van ez?
2008. nov. 16. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Talán azért lehetséges ez,hogy elmegy az izgalom,mert talán félsz a lebukástól,hogy masztizol.
2008. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Micsoda?!?! Ha nem tudsz normális választ adni, inkább semmilyet ne adj! Köszönöm!
2008. nov. 16. 01:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez szerintem normális :D Nekem is gyakran ez van, akkor ilyen fura érzés jön rám, mintha lelkiismeret furdalásom lenne de nem tudom... Mondjuk nekem nem megy el az izgalom szóval ennek valami lelki háttere lehet, sajnos ennyire nem értek hozzá :S
2008. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen bennem is van. Én úgy érzem, hogy nem akarom azt "megalázni" azzal, hogy közben rá gondolok, mikor verem magamnak.
2008. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
A legelső válaszadó az szerintem is normális választ adott. Kedves kérdező,nem kell rögtön a plafonnak menni,mert a kérdésedre csak találgatásokkal lehet választ adni és ha netán a válasz nem tetszik szintén nem kell lerohanni a válaszadót. Téged lerohant itt eddig bárki is a kérdésed miatt? Nem! Akkor tessék úgy állni a dolgokhoz! Majd ha bárki megveti a kérdésedet,na akkor vegyél fel támadó pozíciót,de úgy,hogy tudjál utána védekezni is.
2008. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz normális kérdést feltenni,akkor inkább ne is kérdezz! Köszönöm!
2008. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez normális kérdés,maximum nem mindennapi. Ha te nem tudod értelmezni, az már nem az én bajom.
2008. nov. 16. 18:15




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!