Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy széklet akkora, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy széklet akkora, mint egy pénisz, akkor az ürités hogyhogy nem fáj, az anál meg igen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Más a sorrend. Nyomni könnyebb, mint gyömöszkélni. De ha vastag a " sz-r ", akkor az aranyér simán kijöhet! :P
2008. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Akinek aranyere van, annak nagyon is fáj sajnos...:)

Azért nem fáj, mert a végbelet erre a funkcióra találták ki, és nem elsősorgban az anális szexre. Azonban, ha az anális szexet jól csinálja két ember, akkor egyáltalán nem fáj, sőt nagyon is élvezetes.

Petranova

2008. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

A végbélnyílás felett egy kicsivel van egy gyűrű, amit tudsz kontrollálni, hogy záródjon vagy nyitódjon. Feljebb van még egy gyűrű, amelyet nem tudsz kontrollálni.

Amikor székletürítésed van, akkor az automatikusan ellazul.

Amikor anális szexre kerül sor, a második gyűrűnél kell tartani egy STOP-ot, mire sikerül teljesen ellazulnia a nőnek. És természetesen sok-sok sikosító.

Ezt a zone clubbon hallottam egy szexuális felvilágosító műsorban.

2008. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
utolsó válaszadónak: A szexbeszédben hallottad amiben egy idős nő magyaráz? :)) láttam róla bemutatót, azt gondoltam hülyeség de megnéztem és ez nagyon hasznos több ilyen műsor kellene, és kellett volna régen is, és nagyon szimpatikus az öreglány és tényleg képben van a szex terén :)
2008. nov. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mendus ***** válasza:
81%
he-he vicces, mert én is gyakran megnézem a műsorát az öregcsajnak, és nem árt ha ti is megnézitek! néha kell egy kis felvilágosodás, főleg ha a szülőtől nem kapod meg...úgyhogy ez nem ciki... csak elég későn megy.
2008. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!