Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szerelmesked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szerelmeskedés után ha pisilni megyek csíp de nagyon?

Figyelt kérdés
Nem mindig de nagyon gyakran. Nem rég kezdtük. Ahhoz lehet bármi köze hogy még csiklói sincs? (nem hülye 14 éves vagyok, hanem tapasztalatlan 19)
2008. nov. 15. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Nőgyógyász sztem...

Sok szerencsét...

2008. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Kedves tapasztalatlan 19 éves lány :)


ez természetes. nálam akkor szokott ez elöfordulni amikor nem vagyok elég nedves szeretkezés közben. próbáld meg jobban élvezni a szexet és ne azzal törödj hogy most mit csinálsz rosszul vagy mit nem. engedd el magad és majd meglátod hogy nem fog csipni amikor pisilsz :)

2008. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem mindig fordul elő, akkor szerintem a probléma, hogy nem vagy elég nedves, ezért az aktus közben egy kicsit kirepedsz. Nem kell sikosító én nem pártolom, egyszerűen türelem és több előjáték.

Petranova

2008. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Az is lehet, hogy kezdődő gyulladás jele. Szerintem a biztonság kedvéért vizsgáltasd meg magad.
2008. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez általában akkor szokott előfordulni, ha nem vagyok elég nedves! Van amikor elkap minket a hév és "durr bele" van, na utána szokott nekem is kicsit csípni, valamint mensi előtti napokban! Több előjátékkal szerintem kellően benedvesedsz és nem lesz ilyen problémád! Nem kell mindjárt az orvoshoz szaladni!
2008. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a váűlaszokat! Ami azt illeti sztem mindig eléggé nedves vagyok, sőt... De igaz hogy amikor nagyon khmmm...akkor tényleg nincs ilyen gondom. :)
2008. nov. 17. 21:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!