Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha nem megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha nem megyek el? Rajtam mulik?

Figyelt kérdés
Nem tud kielégiteni a barátom.Pedig már szinte egy éve együt vagyunk. Eddig még csak 3x mentem el.Egymás után többx is szeretkezünk de ez engem nagyon zavar ha csak neki jo. nagyon szégyelek vele ilyesmiröl beszélni. pedig ö szeretné. de nekem az arcom annyira ég ilyenkor. mit tegyek? nagyon aggaszt az egész.
2008. nov. 15. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon furcsa ahogy azt írod, "ez engem nagyon zavar ha csak neki jo". Ezt hallva teljesen elképedtem. Egy normális kapcsolatban, az ember a legnagyobb gyönyöre, ha látja, hogy a párjának orgazmusa van. Ezt kijelentés jobban nézne ki, ha azt írnád, hogy "zavar, hogy nekem nem jó".

A szex nem csak az orgazmustól fantasztikus. Már maga a vágy is őrületes, amikor már könyörögsz a férfinek, hogy végre hatoljon beléd.

A kérdésedre a válasz, IGEN, az orgazmusod elsősorban rajtad múlik.

Petranova

2008. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
rajtad is párodon is! mond meg neki h izgassa közben a klitoriszod. akkor jobb lesz! sok sikert
2008. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!