Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az uj barátnőm előző pasijának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az uj barátnőm előző pasijának 22cm-es volt a pénisze. Az enyém sajnos csak 13cm. Azt mondta, hogy nem volt kellemes az előzővel a sex. Az én esetemben meg nem sok mindent érez. Léhet az oka az, hogy egy hete még az előzővel sex-elt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Huha, ez igen! Egy héten belül két pasival, hát a bnőd kicsit se ... :S
2008. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

...k.urva.



xd.

2008. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát én egyik barátom péniszét sem mértem le!:D

Ha valaki ezzel foglalkozik arra nem tudok mit mondani, de nem a méret számit hanem amit produkál vele, lehet az 20-25 cm vagy 12-15 cm, itt az a lényeg ki hogy szereti a másikat és mit tud kihozni a másikbol, a barátnödet nem minösitem bocsi.

2008. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
hat baratom valtsd le ot mert jobb de egy het alatt o hogy tudott tovabb lepni lehet h egy nagy K es te neked fogalmad sincs s amugy kellene tud hasznalni azt a kicsit is
2008. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
ő az előző barátjától kapta el a kankót te meg tőle fogod. apám én mondom jobb az ilyenekkel vigyázni
2008. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Próbáljátok a pózokat váltogatni.

Tény, hogy kicsit gyors a váltás, próbálj meggyőződni róla, mennyire vesz Téged komolyan ez a lány.


(Nem kell mindjárt jelzőkkel illetni - ha egy pasi csinál ugyanilyet, az persze csak nagy kan, mi?)

2008. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
sztem dobd a csajt... ennek még egy lóf...z sem lenne elég :D
2008. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!