Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pettingelni szeretnénk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingelni szeretnénk a párommal. És az a cikis kérdésem, hogy ha a fiu ki akarna elégíteni a nyelvével ilyesmik. Borotválkozzak le ott alul?

Figyelt kérdés
(hogy szetetnik a fiuk??????)
2008. nov. 15. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdezd meg tőle.

Ne mi mondjuk meg neked, hogy a barátod hogy szereti.

Ha nem vagy vele olyan kapcsolatban, hogy ilyesmit meg mernél tőle kérdezni, akkor még hagyjátok a pettinget.

2008. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy Neked kényelmes. Nem kötelező azért csupaszra borotválkozni, mert most az a divat.
2008. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Ne halgass az előttem szóló idiótákra. Ha nem tudod, hogy szereti, akkor borotváld le, abból nem lehet baj. Aztán utána lehet beszélgetni róla... :)

Sok sikert!

2008. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Hát szerintem a fiatalok legalább 80% ánál ez a minimum.de ezt neked kell eldönteni... szerintem elég gusztustalan ha nincs leborotválva, de ez már csak ízlés kérdése, Én is sok sikert kívánok!!;)
2008. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Idióták az előtted szólók, mert van saját véleményük? Pfff...
2008. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leborotválva jobb, mert nem kell a fogaim közül a szőrt szedegetni, ha nyelvvel elégítem ki a párom...de ezt mindenki maga választja ki, hogy neki hogy jobb. Ha olyan kapcsolatba vagytok, beszéld meg vele, ha nem akkor borotváld le, majd úgyis szól, hogy ha nem tetszik, hogy leközelebb hagyd úgy. ;) Sok sikert!
2008. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan pasi,aki szereti a bozontos nunit,de a többség akkor is csupaszt szereti. Viszont akkor válaszd a megfelelő szőrtelenítő módszert!
2008. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Én pasi vagyok, és természetesen szeretem. Estelg oldalt kicsit igazítva, hogy a bugyiból ne lógjon ki.

Nem kell olyan bénának lenni, hogy ne tudd finoman szézhúzni a szeméremajkakat, és a nyelveddel megtalálni a csiklót anélkül, hogy szőr menjen a szádba!

2008. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak "túlozva" mondtam, hogy szőrt szedegetni a fogak közül. :) Nem kell szószerint venni. Amugy nekem a csupasz jön be, de ahogy mondtam, mindenki maga "ízlése" szerint választja meg, hogy szereti...


5.-ik válaszoló

2008. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!