Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kellemetlen nekem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellemetlen nekem ha orálisan próbálnak kielégíteni?

Figyelt kérdés
Mármint nem lelkileg kellemetlen, hanem testileg. Semmi jó érzést nem érzek közben, akárhogy csinálja, akármilyen gyengéden:S Évek óta próbálkozunk a párommal, de sosem jó. És az előtte lévő barátommal sem volt jó... Miért?
2008. nov. 14. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadnak csinálod az jó vagy akkor sem érzel semmit???


Amúgy meg:

Biztos, hogy jó helyen próbálkoznak? Ne nevesetek ki. De tényleg, a pasik egyszerűen nem tudják mit kell lent csinálni, persze tisztelet a kivételnek (mert szerencsére olyan is van).

Sokan nem tudják, hogy a csikló hol is van (pedig elég feltűnő, szerintem).


Én igazából legtöbbször nem is azt kívánom, hogy gyengéd legyen, hanem inkább ösztönszerű, állatias...és közben használhatja az ujjait is.

2008. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magának hogy csinálná orálisan?

Amugy ha magad sem tudod, hogy hogy lenne neked jó érzés, szegény párod kísérletezgethet

2008. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem orálisan gondoltam magának...TUDOD!

a kis kezecskéivel, ha simogat akkor az jó vagy nem...mert ha az neki jó, akkor már csak a párjával lehet a gond és csak a megfelelő utasításokra van szüksége szegény srácnak.


De ha magának csinálja a kiskezével és akkor se érez semmit, hát akkor fogalmam mi lehet

2008. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
magamnak jó érzés, és eltudok menni egyedül. Csak ha a párom csinálja akkor nem. És mindent elmondtam neki közben, hogy hogy csinálja a 3 év együttlét alatt... de sosem jött össze, hogy jó legyen!
2008. nov. 14. 23:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!