Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom a barátomat....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a barátomat. De lefeküdni még nem szeretnék vele, még fiatalnak érzem magam a szexhez. Mit engedjek meg neki ami neki is és nekem is jó lenne?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 20:43
 1/5 anonim válasza:
100%

végre egy lány aki úgy gondolja fiatal hozzá! először is gartulálok hogy annak ellenére hogy megvan Ő Neked, elég erős vagy hozzá hogy kibírod szex nélkül :D

én azt tanácsolom, hogy ha ennyire szeretnétek 'rosszalkodni' :P akkor bőven elég a petting, vagy az orális szex (rem nemkell magyaráznom hogy az mit jelent... :) de arra vigyázz, hogy megfelelő időben és helyen történjen meg! (az első barátommal a nem megfelelő időzítés miatt mentünk szét) legyen romantikázás, és lehetőleg ne házibuliban csináljátok :P a lényeg h el tudd engedni magad!

tudom h eltértem a kérdéstől, de úgy gondolom ezis fontos hozzá :) sok sikert! :)

2008. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol tartotok most? Ha leírod, akkor lehet tanácsot adni.
2008. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Petting teljes gőzzel.
2008. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ott tartunk hogy a fiu nagyon kíván meg én is őt.Ő jol tudja hogy nem akarok vele elfeküdi,és ezt tisztelenbe is taratja...gatyán keresztül simogatot ott "középtájt" csokoloás közbe.. és arra gondoltam hogy 4 és fél hónapja együtvagyunk és tudom h vágyik rám és a petitngre gondoltma én is.... de hogyan kezdjek hozzá? hogy utaljak rá??segítsetek lécci(ez lesz(ha leszz) az első pettingem..Szűz vagyok még!!)
2008. nov. 15. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor legjobb az ölelkezésből indulni. Szépen öleld meg - látod, hogy úgyis elkalandozik néha :-)

Először hagyd neki, hogy ruhán keresztül simogasson. Ráteheted a kezed is az ő kezére, és vezetheted: ez kellemes érzés neki is - te meg így meg tudod mutatni, hogy mi az, ami jól esik neked, és mi nem.


Később majd vegyél fel jó laza ruhát (először pólót vagy inget): olyat, hogy tudjon benne keresgélni. Ha magától nem jönne rá (ami amúgy ki van zárva), akkor itt is vezetheted egy kicsit a kezét.

Ha a kicsi, formás ciciket szereti, akkor lefekhettek egymás mellé, és úgy lehet simogatni - ha a nagy a kedvence, akkor üljetek le. De ne mindig ugyanúgy próbáljátok: a fiúk szeretik a változatosságot.


Te is próbálhatod simogatni: de a fiúk nem szeretik ruhán keresztül. Nagyon hamar nagyon kényelmetlenül fogja érezni magát. Ki kell szabadítani (nem kell levenni róla semmit, csak ki kell nyitni - cipzárra nagyon vigyázz!) Ha nem akarod megnézni, akkor adj neki takarót.

Egyébként a fiúk (és a lányok is) mindenfajta simogatást szeretnek: lehet simogatni a haját, a hátát, a hasát is... csak időnként el lehet kalandozni mindenfelé :-)


Ha nem akartok szeretkezni, akkor később is úgy kellene, hogy nem vetkőztök le teljesen - legfeljebb egyszerre az egyikőtök.


Szerintem ez a sok simogatás az elején annyira csodálatos, hogy kár lenne kihagyni. Viszont később nyilván többet is akartok majd: akkor majd írjál!

2008. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!