Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a nődokihoz megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nődokihoz megyek leborotváljam ott lenn?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 19:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia! Nem kell leborotválni. A dokinak teljesen mindegy, hogy milyen. Vszont ha nem voltál még nődokinál, érdemes ezt vizsgálat előtt mondani neki és akkor jobban odafigyel rád.
2008. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

én mivel gyantáztatom, ezért nem mindig tudom összeegyeztetni a kettőt, tehát h elmegyek hétfőn gyantáztatni, és akkor kedden,szerdán nődoki.

De általában mepróbálom, hogy csupaszon menjek.

Ha nem sikerül, akkor a szélét leborotválom fazonra, de nem az egészet, mert nekem attól szörnyen ronda lesz...

Szóval, én ha nem is tudom mindig legyantáztatni, legalább fazonra igazítom, mert a gyanta miatt nem nő hosszúra

2008. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,először.Ajaj,akkor baj hogy egyetlenegy csíkocskára borotváltam?És amugy nagyon félek,vagyis inkább szégyenlős vagyok,mert férfihoz muszály mennem....
2008. nov. 14. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj!

Van h úgy megyek h még annyi sincs.

Nem szól be sem ha csík van, sem ha dzsungel ;)

2008. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, a doki egyáltalán nem fog ezzel foglalkozni. Ő már 1000 féle puncit látott,szőröset,kopaszt, fazonraigazítotatt, mindent. Nem az fogja érdekelni,hogy te melyik "kategóriába" tartozol.Szerintem borotváld úgy és annyira ,ahogy eddigis tetted.Ha meg nem szörtelenítessz ott egyáltalán,bőven elég,ha kicsit rövidebbre vágod a szőrt, akkor könnyebben hozzádfér...nem mintha ezen múlna :)
2008. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes dolgot fog látni a doki akkor is ha van szőr és akkor is ha nincsen. Az egyetem és az évek alatt megtanulta ezt kezelni a nődoki. Meg amúgy is ne te szégyeld magad,szégyelje az magát,akinek nincsen bátorsága elmenni a nőgyógyhoz! Te legyél magadra büszke,hogy ezt a lépést megtetted.Sok lány,nő nem tudja magát rávenni,hogy elmenjen a nőgyógyászához. És a lényeg,hogy ne legyél feszült,gátlásos.
2008. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
99%
Én már voltam frissenborotválva is meg másfél hetes borostával is... a nődokinak mindegy... ő nem azt nézi... nem szólhat be h neked épp milyen fazonod van. Ez mindenkinek a saját dolga. Ezen ne parázz.
2008. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
csak annyi ha az uton talalkozol vele azt fogja gondolni magaban h na ennek a csajnak is dzsungele van :P:P:P
2008. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
minek? akkora dzsungelt növesztettél h elzárja a bejáratot? vigyél bozótvágókést!
2008. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!