Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lazuljak el szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lazuljak el szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
Szeretkezés közben mindig rámjön a pisilhetnék!Még soha nem volt orgazmusom,és nem tudom,hogy hogyan tudnék ellazulni!Félek,hogy bepisilek,pedig elötte mindig elmegyek wc-re! Azt is tudom,hogy a hüvelyi orgazmus "spricceléssel" jár! Nem lehetne ezt a spriccelést elkerülni?Mert szerintem azért nem tudok elmenni,mert nem akarok "spriccelni"!Egyik ismerősöm azt mondta,hogy neki az első pár alkalommal volt pisiingere,de amikor elment,nem jött belőle semmi!Létezik,hogy csak inger van,de ha elmegyek,nem jön semmi?Vagy el feltétlenül vele jár??? Létezik?Segítsetek légyszi!!!
2008. nov. 14. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
létezik ilyen h csak inger de valamiko spriccel...
2008. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki spriccel, sőt ez igen ritka. Nekem orgazmusokor és utána még bővebb hüvelyváladékom lesz, ennyi, de nem spriccel.
2008. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg:

bepisilni nem fogsz, nyugodj meg.

És az izgatottság, élvezet bármi jelének a partner jó esetben örül, és nem undorodik tőle!!!!!

Ne aggódj a szex természetes megnyilvánulásai miatt, a nedvek jó, hogy vannak, ezek nélkül nem lehet élvezni a szexet!

2008. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)Akkor a lényeg,h bármennyire is pisilnem kell,ne hagyjam abba?
2008. nov. 14. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az tényleg rita,h spriccel valaki.én 6 éve élek rendszeres nemi életet(heti 3szor),és általában mindig elmegyek.nekem még sose volt spriccelős,pedig aztán nagyon élvezem.:-)
2008. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,ritka!
2008. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a spricc ritka...De akkor a pisi inger rendszeres?
2008. nov. 15. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Már én is voltam úgy, hogy az orgazmus előtt úgy éreztem, hogy mindjárt bepisilek. Olyankor "visszafogtam magam" és jobban koncentráltam. Nem sokára elmúlt ez az érzés, és jött az orgazmus. :)

Spriccelni még nem spriccelt, csak bő hüvelyváladékom volt közben és utána.

Ne görcsölj ennyit, engedd át magad az érzésnek és ÉLVEZD!!!!

2008. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én úgy tanultam még anno az oskolában, hogy a két inger közül az egyik mindig erősebb mint a másik!(a tapastalat is ezt mutatja)

A pisilhetnéked attól van hogy ezen görcsölsz!

Vagy csúnyán felfáztál!:P

Bepisilni meg nem fogsz!...úgy 60-70éves korodig:)

2009. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!