Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Veletek volt már ilyen? 19/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? 19/l

Figyelt kérdés

Volt egy időszak az életemben mikor a lányok nagyon elkezdtek vonzani és elkezdtem őket nagyon kívánni. Sosem volt még ilyen velem. Nagyon kellemetlen volt és kb 1 évig tartott. Próbáltam elnyomni de nem ment. Előre rettegek mi lesz ha lesz barátom és majd akkor jön ki ez az egész. :(

(légyszi normálisan válaszoljatok)



2019. júl. 21. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Szia.Eld ki magad elotte lanyokkal.
2019. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja kiélni magát teljesen... Lehet úgy érzi kiélte magát és együtt van 5éve egy pasival és valami bekattan és elkezd a lányokhoz vonzódni... Ismerős helyzet :/ 26N
2019. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Csajok ne keseredjetek el.Ha a felesegem elmondana,hogy hianyzik neki egy lany en peldaul megengednem,hogy legyen lannyal.Keressetek ilyen pasit.

De ha szerelemmel gondol egy nore a parom,akkor az mar mas...passz...akkor vege a kapcsolatunknak es eljen novel akkor!

2019. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni a pasitokkal.

Nem kell elnyomni.. Nincs ezen mit szégyellni:) Egyszerűen ilyenek vagytok és kész!

2019. júl. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt ilyen, egy pár éve. :D Amikor azt hittem, hogy biszex vagyok, de szerintem csak a hormonok játszadoztak, vagy nem tudom. Azóta elmúlt, bár még mindig megnézem a szép lányokat, sőt, sokkal jobban, mint a fiúk. De tudom, hogy csókon kívül más nem menne lánnyal.

21/L

2019. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne ezt elnyomnod és miért félsz ettől?
2019. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha az én barátnőm kattanna lányra, simán megengedném neki, hogy bármelyik lánnyal ágyba bújjon. Nagyon szeretem őt és soha nem csalnám meg, de engem izgatna ha más lány ágyába járna😊
2019. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kár elnyomni az ilyet, éld ki magad!

Nekem az akkor 21éves menyasszonyom gerjedt rá egyszer a kolléga nőjére. Vagy másfél évig munka után heti 1-2 alkalommal mindig felment hozzá "játszadozni". A másik csajnak is volt pasija közben. Engem nem zavart, mindig azt mondtam neki, hogy másik nővel nem megcsalás, de másik pasiba ne kavarodjon bele. Hidd el elég izgalmas dolgokat ki lehet hozni a dologból ha a másik fél és talán még a másik lány is benne van :)

28f

2019. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Mi a különbség férfi és nő között???

Lánnyal nem megcsalás?? Hát ugyanarra használnék egy lányt mint egy pasit, ha megakarnék csalni valakit, arra hogy kielégítsen, akkor már nem mindegy hogy csaj vagy pasi?? Ja, nem, mert ti palik izgultok a 2 lányra, de arra nem ha egy pasiról lenne szó, pedig teljesen ugyanaz a kettő.... teljesen...

20/L

2019. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

könnyen kapható leszel a 3asra.

a barátod örülnifog.

2019. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!