Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Biszex tini srác vagyok, még fiúval és lánnyal sem csináltam, viszont most elég közel vagyok ahhoz hogy sráccal megtörténjen (csak orál és csókolózás lenne). A baj az hogy kapcsolatot csak lánnyal tudok elképzelni, és félek, hogy a leendő barátnőmnél nem lenne meg az első csók és az első szex/petting varázsa. Ti mit gondoltok?

2019. júl. 19. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha kapcsolatot csak lánnyal tudsz elképzelni, akkor én kihagynám ezt a fiú lehetőséget egyenlőre. Hátha annyira bejön egy lánnyal, hogy a fiú oldal nem fog annyira érdekelni később. Persze attól a meleg hajlamod nem fog megszünni. De az első csók es szex varázsát én nem adnám olyan könnyen valakinek. Plussz a heteró élet egyszerűbb ma Magyarországon mint a bi vagy homo életstílus. Persze végül úgyis te döntessz. De ne a farkaddal gondolkodj, amire elég nagy a kísértés a te korodban. Sok sikert kishaver! :)

30 Ffi/bi

2019. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de most tényleg nagy dilemmában vagyok... Egyébként meg "életstílus" tekintetében hetero vagyok, nem vállalom fel hogy van bennem hajlam, ez tényleg csak egy egyszeri alkalom lenne... De köszönöm a válaszod, figyelembe veszem
2019. júl. 20. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Én rábuknék a kukira.

A kapcsolat részt tisztázd a másik sráccal is....hátha ő is csak sexre gondol. Akkor lehet melette csajozni.



A leendő barátnő gondolom még látótávolságban sincs...szóval ez egy igen csak hipotetikus probléma,hogy/milesz ha nem elég?


És milesz,ha jobban tetszik fiúval mint lánnyal?

2019. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ó csak egyszeri alakalom. Az rizikós csak nem egy fiúcsábasz karmai közé keverednél?
2019. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 petrick2004 ***** válasza:
100%
Bisex fiú vagyok én is!! És a mostani párom is ugy kezdte hogy csókolózás meg orál. És mostanra már együtt vagyunk egy jó ideje!
2019. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, háát szerencsére szar élmény volt így nem fogok rákapni... Nem is tudtam elmenni, mert gyorsan öltözni kellett, mert valaki bejött a házba, de örülök, hogy így alakult... Bűntudatom sincs nagyon
2019. júl. 22. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
tehát nem is volt semmi?
2019. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, én leszoptam őt, és ő is elkezdte, csak aztán abba kellett hagynunk
2019. júl. 23. 18:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!