Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit tennétek, ha kialakul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha kialakul a túl a barátságon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kezdem azzal a történetem, hogy régen beleszerettem az egyik munkatársamba. Sosem viszonozta, viszont mondhatni a ő szemszögéből barátok maradtunk, megkértem arra, hogy inkább ne és hagyjuk békén egymást végleg, engedjen el mert én csak szenvedtem tőle és. Beszélünk mai napig, mert képtele vagyok ellenállni neki, és ő ezt szépen kihasználja.


Viszont, feltűnt valaki az életemben, egy csodálatos ember, szintén a munkatársam, és benne megláttam azt a tökéletes barátot, havert vagy bármit amit sose szeretnék elveszíteni, se őt se a barátságát. Egy ideje éreztem, hogy furán néz rám és máshogy viselkedik, félreérthetetlen jeleket küldött, de nem foglalkoztam vele, elhessegettem a gondolatot, nem akartam felhozni a dolog, nehogy tönkre menjen a kapcsolatunk. Viszont pár napja eljött, kicsit ittunk szórakoztunk, és hát kimondta érzéseit, és mivel ezt elmondta, ezért már nem tartott vissza semmi attól, hogy a fent említett story-t elmondjam neki. És egyszerűen nem tudtam ellenállni neki, felébredt bennem valami, mélyen amiről azt hittem, hogy már nem történhet, legalábbis mostanában nem. És hát történt aminek kellett hosszúra nyúlt az este meg a reggel is, és megtörtént köztünk a dolog. Azt éreztem muszáj tovább mennem, nem hagyhatom magunkat ott felhevülve egymásra izgulva , és akartam is, hogy megtörténjen. Nagyon jó volt, bénáztunk kicsit de szerintem annyi belefér. Szex nem volt... de azon kívül szinte minden.

Rengeteget beszélgettünk, azt mondta sose gondolta volna, hogy így fog érezni egy másik fiú iránt, csak jöttem én... nyilván bisex az oké, mondta viszont, hogy nem tudna felvállalni.


Kérdem én azoktól akik elolvasták, és átéltek hasonlót, ti mit tennétek? Megpróbálnátok visszaterelni barátságba, vagy belemennétek, egy bizonytalan kapcsolatba, ami ha nem úgy sül el egész kapcsolatot, barátságot mindent egyben tönkre tenne? Várom a válaszokat! köszönöm előre is 24f22f



2019. júl. 17. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

"Megtorent minden" "szex nem volt"


Mivan???

2019. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Jajj 1-eske hát ezt se tudod ma már hogy mennek a dolgok? Nem volt behatolás, tehát nem volt szex. Kinyalták egymást, végigcopkodták egymást, smár minden, de az nem szexuális együttlét, az olyan, hát, őőő..... Nem is tudom, játszottak egymással igen, nem szexeltek. Ez csak játék volt.
2019. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja igen dugtunk szoptunk smaciztunk de szex az nem volt
2019. júl. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyni kell sodrodjatok az árral,miug jo mindkettötöknek.ha mar nem jo,akkor békében szétválni,azt ennyi,ne dramazd tul
2019. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyeske, nemvágom mit nem fogott a kis agyad, azt írtam le, hogy volt orál kéz száj simizés hívjuk pettingnek vagy ahogy fel tudod fogni, nem matattuk egymás hátsóját. így már világos...?
2019. júl. 18. 13:47
 6/10 A kérdező kommentje:
4. es mi az hogy ne dramatizáld túl ? legjobb barátom is egyben és nem akarok békében szétválni vele mert, nem akarom elveszíteni, Egyébként is, direkt belefogalmaztam a szövegbe, ha esetleg valaki volt ilyen helyzetbe, és tudna NORMÁLIS választ írni, esetleg bővebben kifejteni a meglátásait akkor olyan írjon. Akit meg nem érdekel vagy felfogás képtelen mint az első kommentelő ne írjon köszönöm
2019. júl. 18. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja mert ha leeszopjatok egymast az nem szex csak ha seeggberakjátok egymást
2019. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néhai barátom egy esti sörözés közben nyílt meg felém. Aznap este csak én szoptam le, de másnap minden megtörtént köztünk. Utána is megmaradt a barátság köztünk, naponta találkoztunk, és heti redszerességgel kölcsönösen szoptuk és dugtunk egymást. Ez még ma is tartana, ha egy súlyos betegség el nem viszi.
2019. júl. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen csak gondolom mellette nem volt senki másod neked se meg neki se
2019. júl. 26. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

De volt.

2019. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!