Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm féltékeny? Lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nos,nemrég történt,hogy egy leszbikus lány szerelmet vallott nekem.

Én ezzel nem tudtam mit kezdeni,ugyanis soha nem voltam lányba szerelmes.

Viszont mikor elmondtam a barátnőmnek,akkor ki volt akadva hogy egy leszbikus vallott nekem szerelmet,pedig a melegekkel semmi baja.

A barátnőm elég fiús,de nem tudok róla,hogy leszbikus/biszex lenne,jeleket viszont már észrevettem rajta.

Ezért is gondolom azt,hogy féltékeny lenne.

Nem tudom eldönteni,hogy tetszem neki,vagy csak barátságból féltékeny.



2019. jún. 26. 19:44
 1/1 anonim válasza:
100%

Helyesirasi hibakert elore is bocsi.


Hat ezt igy nehez megmondani elsore szerintem.


Kezdj el neki mondani egy csavot aki tetszik, dicserd nagyon stb. Nezd meg arra hogy reagal.

Mer az egy dolog hogy eszrevetted rajta a jeleket ez meg nem jelenti azt hogy tetszel neki.


Nalunk olyan szempontbol volt hasonli a helyzet hogy ugyanez volt, csak en ismertem azt a sracot akirol baratnom meselt, tudtam mivel es baratilag feltettem. Pedig tudta hogy tetszik nekem, de sose volt ebbol balhe ugymond. Es tudja azt is, hogy biszex vagyok stb


Bar mi ezt megbeszeltuk, letisztaztuk hogx ne legyrnek kellemetlen helyzetek stb. Nem is lettek. De meselte hogy o is azon filoztt hogy en most baratilag vagy mas szempontbol voltam kiakadvaxd

2019. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!