Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem vagyok biszex de lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biszex de lehet hajlok fele?

Figyelt kérdés
van parom es szeretem ,sokszor beszelgetunk ilyen jellegu dolgokrol ,pl siman meg engednem hogy ki nyaljon egy no ,es az meg jobban izgat ha a parom jelen van,ha nem vagyok biszex miert nem taszit eza dolog ?
2019. jún. 26. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivan? Ki kivel mit? Ki vagy te?
2019. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, nő vagy, van pasid, akit szeretsz, és megengednéd, hogy egy nő kinyaljon, lehetőleg a párod előtt. És még erre mondod, hogy nem vagy biszex?

Van egy rossz hírem a számodra. Biszex vagy, csak éppen még magadnak nem mered bevallani.

2019. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!