Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mihez hasonlít az az érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez hasonlít az az érzés mikkor leszopnak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon jó erzes engem a baratnom 2 naponta szokott szeretek ha melytorkoz az a legjobb erzes
2019. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Baromi jó . Akkor az igazi , ha engedi a partnered , hogy a szájába élvezz , és utána még hosszan játszik a nyelvével . És persze lenyeli .
2019. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dani090909 válasza:
71%

Ha engem szopnak akkor az nem olyan földöntúli élmény, nem esek extázisba, de persze kellemes érzés.

Én szopni szeretek, mélytorkozni, imádom amikor valaki férfiassága felett tevékenykedem.

Különösen izgat ha egy kb 18 centis, egyenes és jó szőrös farkat tüntetek el a számmal.

24/bi.

2019. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mihez hasonlítani azt az érzést, amikor leszopnak, de nagyon jó bele élvezni a másik szájába.

Én azért jobban szeretek szopni. Mindent felül ír, ha a másik tele élvezi a számat, és lenyelhetem a friss anyagot.

2019. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem én csinálni és végig a számba amit nyelek is
2019. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisördög1 ***** válasza:
Próbáld ki és rájössz!
2019. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!