Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon felizgat a szomszéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felizgat a szomszéd srác ( olyan 17-18körüli) nemreg koltoztek ide, es nagyon jo teste van, hogy vegyem ra hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenképp barátkozni próbálj vele. Szólítsd meg valami ürüggyel, próbálj közös témát találni, és ha az megvan, akkor igyatok meg egy sört. Aztán innen haladj tovább, mondjuk hívd át.
2019. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk idáig eljutnátok, vagy valahogyan sikerülne kicsit ittasabb állapotba kerülni, akkor már rá lehetne térni, hogy ki mikor szexelt utoljára, és valahonnan innen lehetne elindulni gondolom.
2019. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fuhh ez eleg jol hangzik, meg szerintem mukodokepes

Lehet megporbalom

2019. jún. 22. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

És ha mondjuk sikerül leitatnod és valahogy ráveszed, akkor tudd, hogy tulajdonképpen megerőszakoltad :)

De most komolyan, mi az hogy "rávegyed, hogy legyen valami"? Ha józan állapotában nemet mond, akkor nincs jogod firtatni a dolgot.

Barátkozz össze vele, hozd fel a szex dolgot. Esetleg ajánlkozz be, de az alkoholt szerintem hagyd ki a dologból.

2019. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: az alkohol nem "erőszakolni" kell, hanem, hogy egyáltalán elő merje hozni a témát. Más odamenni és megkérdezni, hogy "figyu, bejössz nekem, leszophatlak?", mint sok alkohol után viccesen tenni erre egy utalást és megnézni, mi lesz.
2019. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is barátkozz vele ,hívdd át,vagy menjetetek el meginni egy!!!sört.a lényeg hogy legyen ürügyed megszólítani.találj rá ürügyet....ha cigizel pl mondd azt hogy nincs véletlenűl egy cigije mert neked elfogyott és később tervezel venni.vagy valami ilyesmi
2019. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia várjuk a folytatást
2019. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!