Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiként milyen az, ha másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként milyen az, ha másik férfinek fizetek orálért?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 14:24
 1/5 welcome1976 ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond. Én is fizetnek. Persze ez csak a saját véleményem. Nős pasi vagyok, bi vágyakkal. Nem kapcsolatot szeretnék. Így szerintem természetes, hogy ennek ára van.
2019. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán furcsa. Rengeteg pasi szopna ingyen is.
2019. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan csinálnák ingyen is.

Én is, ha valaki szimpi annak szívesen csinálom. Ingyen. Ha valaki nem annak meg pénzért se.

30/F

2019. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-assal egyetértek.

Mondjuk nekem már volt olyan, hogy egy bevásárlóközpontban elmentem dobni egy sárgát a piszoárhoz, a mellettem lévő pasi láttam szemezget vele és húzogatta, észrevettem és ránéztem, hogy vegye észre magát.

Ekkor azt mondta adok 10 ezret ha kiverhetem a farkad.

Amúgy is kanos voltam, meg be is jött a pasi, szóval ingyen is engedtem volna, de ha valamit felajánlanak azt nem illik visszautasítani :)

Megtörtént, de ha nem lett volna szimpatikus, fizethetett volna akármennyit, nem vállalom.

2019. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy melyik végén vagy. :-)
2019. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!