Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lányok, csak nekem nehezebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok, csak nekem nehezebb 1000x, összehozni egy randit egy csajszival mint egy pasival?

Figyelt kérdés

Pasival, ha akarnám naponta tudnék találkozni... Ellenben lánnyal szinte évente egyszer tudom összehozni :(

22N


2019. jún. 17. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek😒😀
2019. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért olyan meglepő ez sokkal több a hetero(vagy magát annak tartó) ember mint a meleg/bi(vagy magát annak tartó) ráadásul a srácoknál se mind próbálkozik de a lányoknál még annyira sincs meg a "kezdeményezési hajlam" akkor még ott van hogy sok nő szerelemet keres meg komoly kapcsolatot nem alkalmit (a sok alatt azt értem nagyobb részben mint pl a fiatalabb férfiak) meg még felhozhatnám hogy 100 emberből 55 férfi 45 nő van még ez is rájátszhat kitudja :D én azt javaslom ha ennyire ritka számba megy de igényleg akkor esetlegg hosszabb távú kapcsolatot tervezz a lány partnereiddel meg régebbiekkel esetleg újra összemelegedni kicsit ? :)
2019. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
És ez az a pont, amikor a lányok átérezhetnék, hogy mennyivel nehezebb az ismerkedés a férfiaknak...
2019. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nehezebb. Egyszerűen jó helyen kell keresni. Én lányokkal ks ugyanolyan könnyen ismerkedem:) Annyihohy több barátom volt mint barátnőm, mivel a lányokkal többször nem mondjuk ki hogy együtt vagyunk, inkább barátok vagyubk extrákkal.18l
2019. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nehezebb szerintem is, főleg azért, mert míg naponta melletted elhalad 1000 szingli pasi, aki szívesen megismerne, úgy naponta csak max 10 csaj ez a szám, és ők is lehet, hogy nem vállalják fel nyíltan
2019. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is bi csaj vagyok. Van 8 éve egy belevaló perverz pasim. De például 3ast összehozni lehetetlen. Ismeretségi körben lenne, de az nem egészséges.

Én 32, a kanom 35 és a kulsosegekkel sincs baj. Mégsem találunk senkit..

2019. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os

Hármasban kér lány egy pasi felállásban pl nekem pont innen volt részem :D de aztán az is megszakadt. (Most ne írjon mindenki aki hármast akar, a pasi akkor adott volt, ismerős, a lányt ismertem meg itt. Párhoz nem csatlakoznék be soha)

2019. jún. 19. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!