Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mitol lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Az hogy 13 eves koromban még bikinis csajokra vertem a farkam (persze nem a strandon hanem magazinban) aztan utana meg inkabb a fiuk kezdtek erdekelni? Miert tortent ez? Mitol lehetett ez a valtozas?
2019. jún. 10. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokunknál megvan ez. Ne az okot keresd, a lehetőséget hogy kiéld a vágyaidat!
2019. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Mégegy idióta.
2019. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2019. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresed a helyedet a szexualitás világában. Nagyon valószínű, hogy biszex vagy, de legalábbis közelítesz hozzá.
2019. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat szerintem at is léptem azt mert csajjal csak dugnek meg se csókolnám voszont fiuvak meg csak smaciznék mást nem akarnék
2019. jún. 11. 10:56
 6/7 kocsismate023 válasza:
Olyan korban vagy, amikor minden eldől, szóval nem lehet biztosan kijelenteni hogy mi vagy mert változhat. A most leírtak alapján homoromantikus biszexuális vagy (azaz mindkét nem vonz, de csak fiúval tudsz/akarsz romantikus kapcsolatot kialakítani), de lehet hogy akár egy hónap múlva majd máshogyan fogod magadat érezni. Tudom, én is most vagyok benne!
2019. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biszexeknél gyakori, hogy megváltozik melyik nem iránt érdeklődik jobban én is ilyen vagyok hogy vannak olyan évek mikor pl a lányok jobban vonzanak (én is lány vagyok)

Fogalmam sincs mi miatt lehet ez a változás kb senki sem tudja megmondani.

2019. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!