Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan kell fogazas nelkul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell fogazas nelkul szopni?

Figyelt kérdés
meg sosem szoptam, viszont mikor megprobaltam gyakorlaskepp egy hasonlo alaku targyon akkor neha neha veletlenul a fogam is hozzaert. hogyan lehet ezt elkerulni? foleg, ha vastagabb a farok? es hogyan kell ugyesen szopni? mennyire erdemes melyre bevenni es mennyire kell erosen szivni? illetve milyen gyorsan erdemes mozgatni a szad rajta, h kelloen stimulalja a srac farkat es ne nagyon kelljen kezzel rasegiteni? koszi elore is a valaszokat. srac vagyok (csak a privatok miatt). lanyok ee fiuk valasza is erdekel.
2019. jún. 9. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ajkaidat tedd rá a fogadra, úgy lehet picit keményebb, de nem tudsz fogazni. Én is próbáltam az első szopásom előtt más tárgyakon, de egészen más. Nem izgató dolog, majd a pasinak jót akarsz, sokkal egyszerűbb, nedvesítő, stb. Könnyebben fog menni emberen, mint tárgyon! Ügyesen szopni, attól függ mit tudsz. Ha nem bírod sokáig, akkor húzd minél többet, hogy gyorsabban élvezzen. Eleinte csak simogatsd, egyre közelebb a farkához, tedd közel az arcodhoz, néha lehelj/fujj rá, aztán csak egy egy puszi, utána pl végig nyalhatod az oldalát, hogy ha csak kézzel akarsz picit is csinálni valamit, jobban csússzon. Aztán jön minden magától. Ha nem akarsz kezezni (az amúgy nagyon nehéz szerintem, és felesleges) szokd meg, hogy mélyre engedd, kevésbé tudod kontrolálni. Nálam nagyon változó, mennyire mélyen veszem be, általában érződik a másikon mire vágyik, annak megfelelően kell. Szívni is.

Mondjuk lány vagyok, de visszajelzések alapján ezek nem rosszak

2019. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ment a zold kez. :)
2019. jún. 9. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Biztos nehez lehet,,
2019. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csinalni nem nehez. jol csinalni nehez.
2019. jún. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!