Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek? Mi is van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mi is van?

Figyelt kérdés

Aza helyzet hogy hat ugye bar en lany vagyok es biszex de viszont en fiunak erzem magam.

Tavaly meg ismertem egy csajt legjobb baratnok voltunk de viszont en fogdostam szinte mindenhol akkor nem tudtam hogy szeretem a lanyokat is.

Nyaron tudtam meg ezert nem foglalkozik velem es sokan mondjak hogy olyan mintha o nekem bejonne (sokszor nezem a suliba meg rola beszelek de csak mert nagyon hianyzik) de hat en csak baratkent tekintek ra. (De azert megjegyzem elge sokszor hogy mien jo csaj stb.) Nem tudom el dontenni hogy most tenleg bejon e vagy csak enyire hianyzik es masoknak ez ugy tunik kivul alokent minhta en mashogy ereznek a csaj irant.

Szerintetek??



2019. jún. 5. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
legközelebb a nevedet ne jeleníts meg mert akkor nem annyira szánalmas a kérdésed
2019. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!