Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányos nő ként van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos nő ként van esélyem hozzám hasonlo lányt/nőt talalni?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok es igazabol most fogadtam el azt a tenyt hogy a masik nemhez is vonzodok viszont a kinezetem alapjan ezt senki nem mondana meg rolam :)

egyebb forumokon es oldalakon a legtobb leszbikus/bi lany teljesen ugy oltozkodik mint egy fiu es szamomra az egyaltalan nem vonzo aki esetleg szamomra tetszik arrol meg nem tudom megalapitani hogy melyik nemhez vonzodik mert o is noies :)


2019. jún. 2. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki egy nőiesebb pasival!
2019. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én magam is biszex nő vagyok. Volt már szexuális kapcsolatom más lánnyal, nővel. De párkapcsolatot csak férfival tudok elképzelni, házasságban élek egyébként a férjemmel. Viszont nekem nem tetszenek abszolút a fiús lányok, nekem abszolút a csinos és nőies nők "jönnek" be, akikkel volt szexuális kapcsolatom, ők is nőiesek voltak és én magam is az vagyok. Szóval simán van esélyed nőies lányt találni, aki szintén vonzódik a saját neméhez.
2019. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nőies lánynak mondanám magam és párkapcsolatot szintén nem tudok lánnyal elképzelni, alkalmi kapcsolat érdekel szintént nőies lányokkal.

20L Bp

2019. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán van :)

18/ nőies leányzó

2019. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőies lányok nagyon is vonzóak! Én is nőies vagyok, és rólam sem mondanák meg a körülöttem élők, hogy vonzódom a velem azonos neműekhez... Teljesen átérzem, amit írsz, de azt tapasztalom, hogy 20+ éves kor felett kevésbé jellemző a "mindenki látja rajtam, hogy nem vagyok hetero" külső, elég sok igen nőies leszbikus nőt ismerek baráti társaságból, és ők is azt mondták, hogy egy bizonyos kor felett sokaknak a nőies lányok jönnek be inkább. Sőt, ők maguk is jobban merik megélni a nőiségüket. Talán mert komolyságot sugároz egy nőies felnőtt megjelenés, vagy csupán változik az ember ízlése, ki tudja? De emiatt szerintem ne érezd rosszul magad, sokaknak bejön, ha a lánynak domináns a női oldala ;)


26/L

2019. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem lehetetlen küldetés nőies lányként hasonlót találni! Már csak azért is, mert hasonló cipőben járok. :)

24 (bi) L

2019. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is nőies nő vagyok. És csak biztatni tudlak titeket, nekem eddig sikerült nőies lányt találni magam mellé. :) Szóval hajrá csajok! Akinek van kedve írhat, szívesen ismerkedem.

26/L

2019. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 biera77 ***** válasza:
Ha már NŐ,akkor legyen tényleg NŐ!Szép,csinos,kívánatos..Én őket preferálom.. 44/L
2019. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!