Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez jelent valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

A barátommal szünetbe vagyunk a kapcsolatunkat na de ez egy másik téma

Már régóta nézek 3 mast 2 lány egy fiú és nagyon vonz de úgy magába nem tudnám el képzelni magamat lánnyal de izgat az ahol a lanyok csókoloznak stb...xd

És Nem tudom úgy érzem ki próbálnám egy lánnyal milyen de felek a dologtól picit meg hogy utána hogy néznek magamra

Volt egy legjobb barátnőm azt is sokáig kívántam xd de össze vesztünk egy idő után persze nem emiatt és alig tudtam ki verni a fejemből most akkor ez mi?

Felek bele gondolni hogy én meg egy lány de a 3-mastol nem tartok


Bocsi ha hibásan fogalmaztam meg minél előbb le akartam írni és meg szabadulni a gondolattól


2019. máj. 18. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
probald ki es megtudod. ugy megis csak konnyebb, ha nem szemtol szembe vagy lannyal, hanem van melletted egy fiu is. en is harmasban probaltam ki eloszor fiuval.
2019. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen volt?
2019. máj. 18. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel, nagyon kipróbálnám egy lánnyal, sokat gondolok erre de ugyanakkor beszari vagyok. A hármast én is kipróbálnám 2 lány egy fiú felállásban. Én speciel csak nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet nővel de szerintem nem váltanék csapatot és miután kipróbálnám kevésbé izgatna a dolog.
2019. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh akkor nem csak nálam van ez 😅😅
2019. máj. 18. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Milyen hosszú wgy emberi élet?

Legjobb esetben is max 80 év.


Abból kb 14-18 év a fiatalság, és kb 30 év az öregkor.

Tehát. Marad kb 40-45 év nagyátlagban a szexualitásra.

Azin kívül ott a munka, ami ismét csak összeadva éveket vesz el egy ember idejéből.

Az élet rövid...

Addig éld meg a vágyaid, amíg van rá lehetőséged!


32N

2019. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!