Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez azt jelenti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti, hogy jobban vonzódom a lányokhoz? 19/l

Figyelt kérdés

Kevesebb mint 2 éven át nagyon vonzottak a lányok de annyira, hogy nagyon vágytam rájuk. Nagyon zavaró volt, meg amúgy azt hittem, hogy annyira nem is vonzódom a lányokhoz. Na szóval ilyet még nem olvastam olyannál akik inkább a fiúkat preferálják.

Viszont nekem régebben a fiúk jobban bejöttek, tökre sokszor tetszettek és úgy érzem, hogy ez az egész kezd visszajönni.

Teljesen össze vagyok zavarodva és szeretnék már rájönni hogy mi is van velem 😔



2019. máj. 14. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű biszex vagy, mindkét nemhez vonzódsz. Nincs ezzel semmi baj :)
2019. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Valószínűleg van benned egy kis biszexuális hajlam, ezért lehet ez az oda-vissza ingadozás. Nincs ezzel semmi probléma, idővel ki fog alakulni, hogy hogyan is kezeld ezt a dolgot. :) Amúgy egy kis érdekesség, hogy 18-19 éves korig a szexuális identitás nincs teljesen kifejlődve az emberben, szóval vannak, akiknél előfordul, hogy bizonytalanok benne, melyik nem iránt éreznek vonzalmat. Ez is előfordulhat akár. A lényeg, hogy ne görcsölj rá a dologra, csak szépen hagyd, hogy letisztuljanak benned ezek az érzések, vagy ha a környezeted toleráns ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, akár próbáld is ki. :)

2019. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen azt jelenti.
2019. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt annó egy szdsz-s kampány😂 majd ha 18 lesz eldönti😂

Bejött, vagy mégse?

2019. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Candy94 ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek.

24L

2019. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!