Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy munkatársam elmegy 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy munkatársam elmegy 1 hét szabadságra, aztán visszajön és azt kérdezi hogy hiányoztam-e neki akkor bi lehet vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom poén, válaszolj poénosan:

többször kellett üríteni a kukákat a cégnél, annyi papírzsebkendőt sírtál tele

2019. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Poénkodott
2019. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezi, akkor egy gyökér. Miért kérdezné tőled, hogy hiányoztál-e neki?
2019. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom

Szerintem vonzódik hozzám

2019. máj. 15. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1; Miért lenne gyökér?

2; Miért vonzódna hozzád?


Minden munkahelyen mennek az ilyesfajta poénkodások. Nálunk is, mikor kimegy kajálni a kolléga, majd 45 perc múlva visszajön, akkor is van, hogy benyőgi, hogy "na megvoltatok nélkülem vagy hiányoztam?" Nem kell mindent belelátni a dolgokba, főleg ha az csak egy sima poén volt.

2019. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen de nekem csak akkor szokott ilyeneket mondani amikor nincs senki más a közelben
2019. máj. 16. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös.


Olvasd el még egyszer a kérdést. Az van oda írva, hogy megjött a munkatárs és megkérdezte a kérdezőtől, hogy a kérdező hiányzott-e neki. Ha ennyiből nem értitek mi a problémám, akkor az nagyon sajnálatos.

2019. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kérdésbe nem szabad sokat belegondolni. Még akkor sem, ha négyszemközt hangzott el. Lehet, hogy csak többre tart, mint a többi kollégát, de lehet más oka is.

Nem is az a fontos kérdés, hogy ő biszex-e, hanem az, hogy te miképp fogadnád a közeledését.

De munka után üljetek be valahová, igyatok valamit, és beszéljétek meg a dolgot.

2019. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!