Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex/leszbi lanyok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/leszbi lanyok! Nektek ugy mi a velemenyetek a frufrurol?

Figyelt kérdés

Altalanossagban ugy vettem eszre, hogy azt mondjak inkabb ne. Nekem viszont nagyon tetszik, es szeretnek frufrut vagatni es jol is allna szerintem.


De felek hogy igy meg még kevesebb eselyem lenne a lanyoknal. Nektek taszito esetleg semleges?



2019. máj. 11. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az a lényeg... Van akinek jól áll, van akinek nem :) 26N
2019. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Akinek jól áll, az hordjon frufrut. A barátnőmnek is van, nagyon édes és vonzó így.
2019. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik és azt gondolod, hogy jól is állna Neked, akkor nyilván elégedettebb, magabiztosabb lennél vele. Szerintem ettől éppen hogy több esélyed lenne az ismerkedésre! ;)

24/bi/L

2019. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!