Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ilyen nagy divat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagy divat a ghosting?

Figyelt kérdés

Másfél éve próbálok megismerni és haverkodni egy értelmes, normális felfogású biszex férfivel,de mára azt hiszem, ez teljesen reménytelen.

Több társkeresőn is próbálkoztam, sok értelmes és korban és egyébben is szimpatikus embert ismertem meg. Egy kivétellel mind eltűnt, amikor találkozásra kerult volna a sor. Az az egy, aki találkozott, sajnos nagy dohányos volt, amit nem díjazok.

De a többi szó nélkul, sőt email-fiók törlésével tűnt, el, ami azért is érthetetlen, mert addig általában ők kezdték a beszélgetést, sőt, volt amelyik nyomult...aztán a sok szájkarate után, hopp...

Nem értem az egészet, azt még értem, ha valaki meggondolja magát, vagy gyáva folytatni, de miért kell ilyen módon lelépni ? Emberileg is az a kulturált, ha egy mondatban megírnák, kösz, ne tovább. Ebből lehet érteni, de amit csinálnak, az nagyon bosszantó.

Főleg, ha értelmes emberről van szó, akivel vártam volna, hogy ha csak egy beszélgetés erejéig is találkozhassak.

Elszomorít nemcsak a gyávaság , hanem a másokkal való ilyen módon való szórakozás és átverés..

Vajon, ezek tényleg akarnának is valamit később ? Vagy csak virtuálisan nagyfiúk ?


2019. máj. 7. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez a gószting a szellemekkel tecskelő?
2019. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Mert a legtöbb szégyenli, hogy ferde hajlamú.
2019. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin mind gyáva találkozni. Társkeresőkön több lehet az esélyed, a fizetősökön meg sok a kamuprofil, amiknek az a célja, hogy minél többet fizess az oldalnak.
2019. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Udv a homár világban
2019. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért teszik ezt,mert, ha elköszönéssel mennének el,akkor tudat alatt ők is tudják,hogy szeretik a farkat és még a másik is emlékezni fog erre. De ha csak eltűnnek és minden elérhetőséget megszüntetnek,akkor nekik olyan,mintha meg sem történt volna.
2019. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!