Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi történik velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, van barátom is, akivel mostanába elhidegültünk egymástól, szex sincs már közöttünk, max havi egy, de én azt se élvezem, sose mentem még el szex közben. Sokat fantáziálgatok lányokról. Megismertem egy leszbikus lányt és érzem, hogy egyre közelebb kerültünk lelkileg egymáshoz. Viszont szeretem barátomat még, nem tudnám őt megcsalni. Mikor lefekszünk barátommal utána mindig sírok, mint akinek bűntudata van. De közben az aktust élvezem. Állandóan ez a lány jár a fejemben. De barátomat nem tudnám elhagyni. Ez most nagyon hülyén jön ki, tudom, teljesen össze vagyok zavarodva. Mit tegyek?


21/L



2019. máj. 4. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked bonyolult a helyzet mert benne vagy, átérzed, viszont az én meglátásom alapján egyszerű, két lehetőség van. Szakítasz a barátoddal és összejössz a lánnyal, vagy megcsalod a barátodat, de mint írtad ez nem lehetséges, szóval erre kicsi az esély.

A szex egy fontos eleme az embernek, és ha nem működik másról fantáziál, akkor nem boldog, azaz az élete sem jó. Valamin változtatni kell.

2019. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legtisztább,ha leültök a barátoddal és megbeszélitek.Majdnem két évig éltünk hármasban hasonló szituációban.
2019. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy mást is szeretnél kipróbálni nem feltétlenül kell szakítani :) majd elválik melyik tetszik jobban kitudja lehet mind2-ben találsz élvezetet. Én heterókapcsolatban élek, de beszéltem a párommal és ő támogat sőt még kiváncsi is lenne rá mennyit válalnák be, nekem márcsak a jó partner hiányzik. :P 27/F
2019. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!